Strefa Koszykówki
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne > sezon 2020/2021 > Niemcy M (BBL) > runda zasadnicza

Ligi zagraniczne>sezon 2020/2021>Niemcy M (BBL) > runda zasadnicza

34. kolejka: 09-05-2021

gospodarzgośćwynikwyniki kwart
09-05-2021 BG Göttingen Medi Bayreuth 95:9941:26, 15:22, 16:29, 23:22
09-05-2021 Syntainics MBC Weißenfels EWE Baskets Oldenburg 72:8721:20, 17:18, 17:31, 17:18
09-05-2021 Fraport Frankfurt n. Menem Hamburg Towers96:8920:15, 26:24, 27:23, 23:27
09-05-2021 Brose Bamberg Merlins Crailsheim 70:7722:14, 18:20, 11:20, 19:23
09-05-2021 Niners Chemnitz Alba Berlin 81:9125:31, 21:23, 11:17, 24:20
09-05-2021 JobStairs Giessen 46ers Basketball Löwen Braunschweig 91:10325:29, 15:28, 33:26, 18:20
09-05-2021 s.Oliver Würzburg Rasta Vechta 62:9517:25, 16:31, 22:23, 7:16
09-05-2021 MHP Riesen Ludwigsburg Bayern Monachium91:7724:12, 26:21, 17:25, 24:19
09-05-2021 Telekom Bonn Ratiopahrm Ulm 81:9425:22, 21:17, 19:24, 16:31
 przejdź do kolejki: 33

tabela po 34. kolejce

miejscedrużynameczepunktywygrane/porażkimałe punkty
1MHP Riesen Ludwigsburg346030-43027:2621
2Alba Berlin345628-62938:2585
3EWE Baskets Oldenburg345025-93149:2848
4FC Bayern Monachium344824-102940:2721
5HAKRO Merlins Crailsheim344824-102935:2797
6Ratiopahrm Ulm344623-113005:2648
7Hamburg Towers344221-132891:2723
8Brose Bamberg343417-172871:2812
9Basketball Löwen Braunschweig343216-182857:2958
10Medi Bayreuth343015-192866:2867
11Fraport Skyliners Frankfurt n. Menem342613-212613:2814
12BG Göttingen342613-212874:3065
13Telekom Baskets Bonn342412-222798:2882
14Niners Chemnitz342412-222691:2979
15Syntainics MBC Weißenfels34189-252813:3057
16s.Oliver Würzburg34189-252636:2986
17JobStairs Giessen 46ers34168-262912:3191
18Rasta Vechta34147-272718:2980
punktacja
  • za zwycięstwo - 2 pkt
  • za porażkę - 0 pkt

33. kolejka: 05-05-2021

gospodarzgośćwynikwyniki kwart
07-05-2021 Bayern Monachium Ratiopahrm Ulm 64:9818:35, 14:21, 17:17, 15:25
04-05-2021 Hamburg Towers BG Göttingen93:9121:21, 28:19, 24:23, 20:28
04-05-2021 Medi Bayreuth Fraport Frankfurt n. Menem80:5827:13, 16:17, 21:12, 16:16
04-05-2021 Brose Bamberg JobStairs Giessen 46ers99:9037:16, 19:32, 18:21, 25:21
04-05-2021 Alba Berlin MHP Riesen Ludwigsburg79:7823:21, 18:27, 17:16, 21:14
05-05-2021 EWE Baskets Oldenburg Merlins Crailsheim 73:9017:23, 16:24, 20:20, 20:23
05-05-2021 Rasta Vechta Syntainics MBC Weißenfels84:8019:19, 17:13, 24:22, 24:26
05-05-2021 Telekom Bonn Basketball Löwen Braunschweig 78:8513:19, 21:15, 23:30, 21:21
05-05-2021 s.Oliver Würzburg Niners Chemnitz 83:8422:26, 17:21, 16:17, 28:20
 przejdź do kolejki: 32
Copyrights 2015-2022 Strefa Koszykówki All rights reserved