Strefa Koszykówki
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2020/2021 > II liga mężczyzn > grupa D > runda zasadnicza

Ligi polskie>sezon 2020/2021>II liga mężczyzn>grupa D > runda zasadnicza

22. kolejka: 27-02-2021

gospodarzgośćwynikwyniki kwart
24-03-2021 Basket Junior Poznań Maximus Kąty Wrocławskie
27-02-2021 Swiss Krono Żary Gimbasket Wrocław91:8217:26, 35:17, 17:17, 22:22
28-02-2021 Obra Kościan Sokół Międzychód 73:9314:28, 23:23, 21:16, 15:26
28-02-2021 AZS Nysa Tarnovia Tarnowo Podgórne88:8522:20, 19:24, 24:26, 23:15
03-03-2021 Śląsk Wrocław Stal II Ostrów Wlkp.107:7528:22, 26:21, 29:18, 24:14
27-02-2021 Kosz Pleszew Rycerze Rydzyna 62:7023:18, 12:9, 8:33, 19:10
Sudety Jelenia Góra pauzuje
 przejdź do kolejki: 21przejdź do kolejki: 23

tabela po 22. kolejce

miejscedrużynameczepunktywygrane/porażkimałe punkty
1Rycerze Rydzyna203818-21782:1430
2MKS Sokół Międzychód203616-41867:1552
3KS Kosz Pleszew213514-71755:1607
4BC Swiss Krono Żary203414-61716:1524
5Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie203111-91639:1634
6KS Sudety Jelenia Góra203111-91596:1609
7AZS Basket Nysa203010-101595:1560
8Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne20299-111675:1685
9Exact Systems Śląsk Wrocław21287-141556:1605
10Röben Gimbasket Wrocław21276-151521:1635
11Basket Junior Poznań19256-131330:1603
12Nabzdyk BMSlam Stal II Ostrów Wlkp.20255-151522:1905
13Basket Club Obra Kościan20244-161571:1776
punktacja
  • za zwycięstwo - 2 pkt
  • za porażkę - 1 pkt

21. kolejka: 20-02-2021

gospodarzgośćwynikwyniki kwart
21-02-2021 Stal II Ostrów Wlkp. Kosz Pleszew63:5818:16, 17:15, 15:12, 13:15
20-02-2021 Tarnovia Tarnowo Podgórne Śląsk Wrocław 79:9221:18, 20:31, 18:27, 20:16
20-02-2021 Sokół Międzychód AZS Nysa98:8327:16, 20:16, 22:22, 29:29
20-02-2021 Gimbasket Wrocław Obra Kościan87:6621:16, 24:18, 25:21, 17:11
20-02-2021 Maximus Kąty Wrocławskie Swiss Krono Żary 71:7615:21, 23:23, 15:18, 18:14
20-02-2021 Sudety Jelenia Góra Basket Junior Poznań90:6820:20, 25:11, 19:19, 26:18
Rycerze Rydzyna pauzuje
 przejdź do kolejki: 20

23. kolejka: 06-03-2021

gospodarzgośćwynik
06-03-2021 Rycerze Rydzyna Śląsk Wrocław
06-03-2021 Stal II Ostrów Wlkp. AZS Nysa
06-03-2021 Tarnovia Tarnowo Podgórne Obra Kościan
06-03-2021 Sokół Międzychód Swiss Krono Żary
06-03-2021 Gimbasket Wrocław Basket Junior Poznań
06-03-2021 Maximus Kąty Wrocławskie Sudety Jelenia Góra
Kosz Pleszew pauzuje
Copyrights 2015-2021 Strefa Koszykówki All rights reserved