Strefa Koszykówki
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2020/2021 > II liga mężczyzn > play-off

Ligi polskie>sezon 2020/2021>II liga mężczyzn > play-off

półfinały

(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki kwart
08-05-2021 AZS AGH Kraków Żak Koszalin 76:84 21:24, 19:24, 20:14, 16:220:1
15-05-2021 Żak Koszalin AZS AGH Kraków100:75 30:16, 16:23, 29:20, 25:162:0
08-05-2021 AZS Start II Lublin Rycerze Rydzyna77:74 18:28, 12:18, 20:13, 27:151:0
15-05-2021 Rycerze Rydzyna AZS Start II Lublin97:82 19:24, 27:16, 30:19, 21:231:1
19-05-2021 AZS Start II Lublin Rycerze Rydzyna

ćwierćfinały

(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki kwart
24-04-2021 Żak Koszalin AZS Basket Nysa101:82 25:16, 18:22, 30:24, 28:201:0
28-04-2021 AZS Basket Nysa Żak Koszalin 70:88 9:26, 26:23, 16:18, 19:210:2
24-04-2021 AZS Start II Lublin AZS AWF Katowice86:53 28:16, 24:11, 18:10, 16:161:0
28-04-2021 AZS AWF Katowice AZS Start II Lublin 77:93 18:29, 16:26, 26:19, 17:190:2
24-04-2021 AZS AGH Kraków Tur Bielsk Podlaski96:74 22:18, 21:18, 29:15, 24:231:0
28-04-2021 Tur Bielsk Podlaski AZS AGH Kraków114:104 30:34, 33:26, 27:20, 24:241:1
01-05-2021 AZS AGH Kraków Tur Bielsk Podlaski83:76 28:13, 17:19, 22:29, 16:152:1
24-04-2021 Rycerze Rydzyna Polonia Bytom94:81 25:18, 20:26, 33:19, 16:181:0
28-04-2021 Polonia Bytom Rycerze Rydzyna84:74 22:20, 19:18, 24:21, 19:151:1
01-05-2021 Rycerze Rydzyna Polonia Bytom80:75 20:15, 25:13, 16:25, 19:222:1

1/8 finału

(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki kwart
14-04-2021 AZS AWF Katowice Sklep Polski MKK Gniezno96:83 30:24, 19:20, 23:15, 24:241:0
17-04-2021 Sklep Polski MKK Gniezno AZS AWF Katowice93:90 24:17, 20:31, 21:17, 28:251:1
21-04-2021 AZS AWF Katowice Sklep Polski MKK Gniezno90:48 22:15, 25:8, 17:6, 26:192:1
10-04-2021 Żak Koszalin Daas BH Bielsko-Biała95:61 25:20, 22:13, 27:11, 21:171:0
18-04-2021 Daas BH Bielsko-Biała Żak Koszalin 85:104 29:30, 19:33, 17:20, 20:210:2
10-04-2021 Sokół Ostrów Mazowiecka AZS Basket Nysa 76:79 29:20, 26:20, 15:16, 6:230:1
17-04-2021 AZS Basket Nysa Sokół Ostrów Mazowiecka73:72 9:23, 26:19, 23:14, 15:162:0
10-04-2021 AZS AGH Kraków Ogniwo Szczecin105:80 25:21, 33:15, 29:16, 18:281:0
17-04-2021 Ogniwo Szczecin AZS AGH Kraków 86:102 22:32, 21:25, 25:18, 18:270:2
10-04-2021 Tur Bielsk Podlaski Sudety Jelenia Góra104:83 24:20, 28:26, 28:15, 24:221:0
17-04-2021 Sudety Jelenia Góra Tur Bielsk Podlaski 72:88 21:15, 22:29, 11:20, 18:240:2
10-04-2021 Polonia Bytom Noteć Inowrocław81:73 26:18, 15:25, 23:11, 17:191:0
17-04-2021 Noteć Inowrocław Polonia Bytom 65:95 11:23, 16:25, 15:27, 23:200:2
10-04-2021 AZS Start II Lublin Kosz Pleszew74:53 31:12, 9:15, 16:14, 18:121:0
17-04-2021 Kosz Pleszew AZS Start II Lublin 73:97 19:27, 19:26, 19:19, 16:250:2
10-04-2021 Rycerze Rydzyna ŁKS Łódź98:88 29:26, 23:18, 27:13, 19:311:0
17-04-2021 ŁKS Łódź Rycerze Rydzyna 74:97 13:27, 15:19, 29:26, 17:250:2
Copyrights 2015-2021 Strefa Koszykówki All rights reserved