Strefa Koszykówki
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2020/2021 > I liga kobiet > play-off

Ligi polskie>sezon 2020/2021>I liga kobiet > play-off

FINAŁ

(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki kwart
10-04-2021 Polonia Warszawa MKS Pruszków61:56 13:18, 22:10, 16:10, 10:181:0
17-04-2021 MKS Pruszków Polonia Warszawa 57:72 11:11, 20:23, 11:22, 15:160:2

o 3. miejsce

(dwumecz)
gospodarzgośćwynik wyniki kwart
10-04-2021 MUKS Poznań AZS PK Kraków72:72 16:20, 14:18, 24:18, 18:160:0
17-04-2021 AZS PK Kraków MUKS Poznań81:73 22:14, 20:28, 19:14, 20:171:0

półfinały

(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki kwart
27-03-2021 Polonia Warszawa MUKS Poznań77:58 23:18, 14:12, 19:16, 21:121:0
31-03-2021 MUKS Poznań Polonia Warszawa 70:71 21:17, 11:16, 27:18, 11:200:2
27-03-2021 AZS PK Kraków MKS Pruszków 75:77 23:22, 18:16, 20:15, 14:240:1
31-03-2021 MKS Pruszków AZS PK Kraków73:53 28:14, 17:15, 13:12, 15:122:0

ćwierćfinały

(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki kwart
13-03-2021 AZS PK Kraków AZS UG Gdańsk64:61 17:20, 21:14, 7:12, 19:151:0
21-03-2021 AZS UG Gdańsk AZS PK Kraków69:68 14:26, 17:15, 17:12, 21:151:1
24-03-2021 AZS PK Kraków AZS UG Gdańsk71:57 23:9, 19:12, 17:25, 12:112:1
14-03-2021 Polonia Warszawa GOKiS Kąty Wrocławskie87:61 26:21, 21:15, 23:13, 17:121:0
21-03-2021 GOKiS Kąty Wrocławskie Polonia Warszawa 63:96 12:29, 17:25, 24:24, 10:180:2
17-03-2021 MUKS Poznań KKS Olsztyn80:54 18:14, 20:18, 26:9, 16:131:0
20-03-2021 KKS Olsztyn MUKS Poznań90:86 19:28, 27:19, 16:17, 28:221:1
24-03-2021 MUKS Poznań KKS Olsztyn79:72 26:20, 15:21, 21:10, 17:212:1
17-03-2021 MKS Pruszków PTK Pabianice73:60 21:18, 24:17, 13:13, 15:121:0
20-03-2021 PTK Pabianice MKS Pruszków 54:81 18:20, 10:23, 16:19, 10:190:2

grupa B - ćwierćfinały

(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki kwart
27-02-2021 AZS PK Kraków Lider Swarzędz84:66 29:17, 19:16, 21:19, 15:141:0
03-03-2021 Lider Swarzędz AZS PK Kraków59:54 18:9, 8:15, 11:19, 22:111:1
10-03-2021 AZS PK Kraków Lider Swarzędz64:45 20:8, 14:8, 13:17, 17:122:1
08-03-2021 PTK Pabianice AZS AJP II Gorzów Wlkp.70:65 23:7, 6:20, 18:14, 23:241:0
10-03-2021 AZS AJP II Gorzów Wlkp. PTK Pabianice 50:64 6:20, 11:16, 13:16, 20:120:2
27-02-2021 MUKS Poznań MUKS Widzew Łódź86:60 18:9, 18:18, 27:20, 23:131:0
03-03-2021 MUKS Widzew Łódź MUKS Poznań 67:75 17:15, 20:26, 10:20, 20:140:2
28-02-2021 Tęcza Leszno GOKiS Kąty Wrocławskie67:52 26:13, 15:9, 13:11, 13:191:0
03-03-2021 GOKiS Kąty Wrocławskie Tęcza Leszno84:73 20:6, 21:23, 22:17, 21:271:1
10-03-2021 Tęcza Leszno GOKiS Kąty Wrocławskie 53:75 13:12, 14:19, 21:19, 5:251:2

grupa A - ćwierćfinały

(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki kwart
09-03-2021 Polonia Warszawa SMS PZKosz Łomianki71:50 23:10, 16:13, 15:15, 17:121:0
10-03-2021 SMS PZKosz Łomianki Polonia Warszawa 46:80 9:11, 17:23, 11:23, 9:230:2
27-02-2021 KKS Olsztyn AZS Uniwersytet Warszawski82:78 23:16, 27:21, 20:20, 12:211:0
13-03-2021 AZS Uniwersytet Warszawski KKS Olsztyn 68:72 19:17, 17:18, 20:17, 12:200:2
27-02-2021 MKS Pruszków MPKK Sokołów Podlaski105:31 33:3, 28:7, 23:6, 21:151:0
02-03-2021 MPKK Sokołów Podlaski MKS Pruszków 39:73 10:21, 4:19, 17:18, 8:150:2
28-02-2021 Mon-Pol Płock AZS UG Gdańsk 70:78 17:16, 22:19, 18:20, 10:12, 3:110:1
03-03-2021 AZS UG Gdańsk Mon-Pol Płock61:54 18:14, 14:12, 20:16, 9:122:0
Copyrights 2015-2021 Strefa Koszykówki All rights reserved