Strefa Koszykówki
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2020/2021 > Energa Basket Liga > runda zasadnicza

Ligi polskie>sezon 2020/2021>Energa Basket Liga > runda zasadnicza

28. kolejka: 13-03-2021

gospodarzgośćwynikwyniki kwart
25-02-2021
18:00
Zastal Zielona Góra Polpharma Starogard Gdański110:8918:20, 21:25, 36:14, 35:30
11-03-2021
17:35
Legia Warszawa Śląsk Wrocław 67:6913:18, 17:7, 17:22, 20:22
12-03-2021
17:30
Trefl Sopot MKS Dąbrowa Górnicza72:6624:16, 17:14, 14:20, 17:16
19-03-2021
19:30
Spójnia Stargard Arka Gdynia80:6416:22, 29:13, 9:13, 26:16
13-03-2021
17:35
Astoria Bydgoszcz Stal Ostrów Wlkp. 88:10924:34, 24:19, 18:35, 22:21
13-03-2021
19:30
HydroTruck Radom Anwil Włocławek70:6421:19, 22:13, 13:13, 14:19
14-03-2021
17:35
King Szczecin GTK Gliwice100:7034:20, 17:23, 27:11, 22:16
15-03-2021
17:30
Polski Cukier Toruń Start Lublin104:9829:19, 34:26, 10:27, 31:26
 przejdź do kolejki: 27przejdź do kolejki: 29

tabela po 28. kolejce

miejscedrużynameczepunktywygrane/porażkimałe punkty
1Enea Zastal BC Zielona Góra285426-22670:2177
2Arged BMSLAM Stal Ostrów Wielkopolski284719-92371:2220
3WKS Śląsk Wrocław284719-92346:2204
4Legia Warszawa284719-92314:2183
5Trefl Sopot284517-112331:2213
6Pszczółka Start Lublin284416-122251:2222
7King Szczecin284416-122214:2188
8PGE Spójnia Stargard284214-142315:2296
9MKS Dąbrowa Górnicza284012-162302:2394
10Enea Astoria Bydgoszcz284012-162405:2478
11Polski Cukier Toruń284012-162400:2434
12GTK Gliwice283911-172301:2374
13Anwil Włocławek28379-192301:2398
14HydroTruck Radom28379-192162:2315
15Asseco Arka Gdynia28368-202080:2416
16Polpharma Starogard Gdański28335-232363:2614
punktacja
  • za zwycięstwo - 2 pkt
  • za porażkę - 1 pkt

27. kolejka: 06-03-2021

gospodarzgośćwynikwyniki kwart
03-03-2021
18:00
Arka Gdynia Zastal Zielona Góra 76:10420:21, 20:27, 15:28, 21:28
05-03-2021
19:00
Trefl Sopot Legia Warszawa 74:8119:22, 13:23, 18:20, 24:16
06-03-2021
17:35
MKS Dąbrowa Górnicza Start Lublin81:7822:23, 16:24, 19:21, 24:10
07-03-2021
17:35
Polpharma Starogard Gdański Astoria Bydgoszcz 77:9821:21, 19:28, 22:28, 15:21
09-03-2021
17:30
Spójnia Stargard Anwil Włocławek77:6716:17, 23:10, 19:28, 19:12
06-03-2021
19:30
GTK Gliwice HydroTruck Radom 75:8314:21, 18:23, 26:20, 17:19
04-03-2021
17:35
King Szczecin Śląsk Wrocław79:6519:10, 10:18, 17:26, 33:11
11-03-2021
19:30
Polski Cukier Toruń Stal Ostrów Wlkp. 83:9626:27, 24:22, 19:22, 14:25
 przejdź do kolejki: 26

29. kolejka: 17-03-2021

gospodarzgośćwynikwyniki kwart
16-03-2021
17:35
Śląsk Wrocław MKS Dąbrowa Górnicza 71:8212:14, 16:26, 22:16, 21:26
17-03-2021
17:30
King Szczecin HydroTruck Radom97:8720:27, 24:19, 22:18, 31:23
17-03-2021
19:00
GTK Gliwice Legia Warszawa 80:8923:17, 20:25, 19:26, 18:21
17-03-2021
17:35
Stal Ostrów Wlkp. Zastal Zielona Góra90:8025:13, 30:29, 23:21, 12:17
16-03-2021
19:30
Polpharma Starogard Gdański Spójnia Stargard 93:10622:29, 19:24, 18:33, 34:20
17-03-2021
20:00
Arka Gdynia Anwil Włocławek 80:8413:19, 18:11, 23:27, 26:27
18-03-2021
19:30
Polski Cukier Toruń Trefl Sopot 88:9323:24, 23:17, 20:27, 22:25
18-03-2021
17:35
Astoria Bydgoszcz Start Lublin 89:9228:35, 21:18, 20:19, 20:20

tabela po 30. kolejce

miejscedrużynameczepunktywygrane/porażkimałe punkty
1Enea Zastal BC Zielona Góra305727-32853:2357
2Legia Warszawa305121-92540:2306
3Arged BMSLAM Stal Ostrów Wielkopolski305020-102544:2384
4WKS Śląsk Wrocław305020-102513:2377
5Trefl Sopot304919-112531:2379
6Pszczółka Start Lublin304717-132433:2414
7King Szczecin304717-132354:2412
8PGE Spójnia Stargard304616-142505:2472
9MKS Dąbrowa Górnicza304414-162470:2539
10Enea Astoria Bydgoszcz304212-182572:2677
11Polski Cukier Toruń304212-182579:2623
12GTK Gliwice304111-192455:2549
13Anwil Włocławek304010-202480:2580
14HydroTruck Radom304010-202333:2485
15Asseco Arka Gdynia30388-222233:2584
16Polpharma Starogard Gdański30366-242558:2815
punktacja
  • za zwycięstwo - 2 pkt
  • za porażkę - 1 pkt
Copyrights 2015-2021 Strefa Koszykówki All rights reserved