Strefa Koszykówki
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2019/2020 > II liga M > grupa D > runda zasadnicza

Ligi polskie>sezon 2019/2020>II liga M>grupa D > runda zasadnicza

24. kolejka: 29-02-2020

gospodarzgośćwynikwyniki kwart
26-02-2020 Sudety Jelenia Góra Stal II Ostrów Wielkopolski115:9634:18, 34:25, 23:31, 24:22
29-02-2020 Śląsk II Wrocław Kosz Pleszew81:7517:22, 22:18, 19:23, 23:12
29-02-2020 Tarnovia Tarnowo Podgórne KKS Tarnowskie Góry80:6022:23, 15:14, 21:19, 22:4
29-02-2020 Maximus Kąty Wrocławskie Gimbasket Wrocław110:6625:17, 24:12, 32:15, 29:22
01-03-2020 Hes Wrocław Krono Żary 70:7418:22, 19:14, 18:22, 15:16
01-03-2020 Ogniwo Szczecin Obra Kościan przełożony
 przejdź do kolejki: 23przejdź do kolejki: 25

tabela po 24. kolejce

miejscedrużynameczepunktywygrane/porażkimałe punkty
1Exact Systems Śląsk II Wrocław224119-31822:1476
2KS Sudety Jelenia Góra224018-41921:1711
3BC Swiss Krono Żary213716-51775:1596
4Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie223614-81804:1729
5Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne223412-101834:1772
6KS Kosz Pleszew213312-91752:1727
7BC Obra Kościan213211-101774:1777
8KS Hes BasketBall Wrocław23318-151696:1810
9AZS Basket Nysa22308-141647:1722
10KKS Tarnowskie Góry23307-161810:1916
11BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski22297-151811:1968
12Ogniwo Piratesports Szczecin21287-141731:1859
13Röben Gimbasket Wrocław22253-191471:1785
punktacja
  • za zwycięstwo - 2 pkt
  • za porażkę - 1 pkt

23. kolejka: 22-02-2020

gospodarzgośćwynikwyniki kwart
22-02-2020 Krono Żary KKS Tarnowskie Góry88:6420:15, 22:25, 23:10, 23:14
22-02-2020 Tarnovia Tarnowo Podgórne AZS Basket Nysa81:8028:10, 18:23, 21:25, 14:22
22-02-2020 Obra Kościan Stal II Ostrów Wielkopolski 89:9016:26, 28:24, 24:23, 21:17
23-02-2020 Ogniwo Szczecin Hes Wrocław83:7625:22, 18:16, 15:21, 25:17
23-02-2020 Maximus Kąty Wrocławskie Sudety Jelenia Góra 75:8426:24, 17:19, 17:21, 15:20
23-02-2020 Kosz Pleszew Gimbasket Wrocław95:8728:22, 20:25, 23:22, 24:18
 przejdź do kolejki: 22

25. kolejka: 07-03-2020

gospodarzgośćwynikwyniki kwart
07-03-2020 Tarnovia Tarnowo Podgórne Hes Wrocław88:8131:27, 23:20, 21:14, 13:20
07-03-2020 Kosz Pleszew AZS Basket Nysa120:11326:29, 26:17, 17:23, 19:19, 14:14, 18:11
08-03-2020 Krono Żary Obra Kościan86:8028:27, 24:22, 16:17, 18:14
08-03-2020 Stal II Ostrów Wielkopolski Maximus Kąty Wrocławskie 76:7722:27, 14:17, 21:15, 19:18
08-03-2020 Ogniwo Szczecin Sudety Jelenia Góra 70:12417:35, 13:33, 24:35, 16:21
11-03-2020 Śląsk II Wrocław Gimbasket Wrocław78:4814:8, 23:4, 21:26, 20:10

tabela po 25. kolejce

miejscedrużynameczepunktywygrane/porażkimałe punkty
1Exact Systems Śląsk II Wrocław234320-31900:1524
2KS Sudety Jelenia Góra234219-42045:1781
3BC Swiss Krono Żary223917-51861:1676
4Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie233815-81881:1805
5Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne233613-101922:1853
6KS Kosz Pleszew223513-91872:1840
7BC Obra Kościan223311-111854:1863
8KS Hes BasketBall Wrocław24328-161777:1898
9AZS Basket Nysa23318-151760:1842
10KKS Tarnowskie Góry23307-161810:1916
11BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski23307-161887:2045
12Ogniwo Piratesports Szczecin22297-151801:1983
13Röben Gimbasket Wrocław23263-201519:1863
punktacja
  • za zwycięstwo - 2 pkt
  • za porażkę - 1 pkt
Copyrights 2015-2021 Strefa Koszykówki All rights reserved