Strefa Koszykówki
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2019/2020 > II liga M > grupa B > runda zasadnicza

Ligi polskie>sezon 2019/2020>II liga M>grupa B > runda zasadnicza

23. kolejka: 22-02-2020

gospodarzgośćwynikwyniki kwart
22-02-2020 Stal Stalowa Wola Dziki Warszawa 62:10613:28, 19:26, 18:28, 12:24
22-02-2020 Żubry Białystok ŁKS AZS UŁ SG Łódź 90:10628:29, 14:35, 27:23, 21:19
22-02-2020 Tur Bielsk Podlaski AZS UJK Kielce98:8132:31, 21:19, 20:18, 25:13
23-02-2020 Sokół Ostrów Mazowiecka PKK 99 Pabianice79:6519:10, 19:17, 26:25, 15:13
23-02-2020 Start II Lublin Ochota Warszawa101:5425:17, 26:18, 24:10, 26:9
22-02-2020 AK Legii Warszawa HydroTruck II Radom przełożony
 przejdź do kolejki: 22przejdź do kolejki: 24

tabela po 23. kolejce

miejscedrużynameczepunktywygrane/porażkimałe punkty
1Dziki Warszawa214120-12077:1504
2U!NB AZS UMCS Start II Lublin213817-41924:1512
3HydroTruck Sky Tattoo II Radom203717-31762:1505
4KKS Tur Basket Bielsk Podlaski213615-61899:1725
5Żubry Białystok203515-51770:1664
6AZS UJK Kielce213312-91866:1848
7ŁKS AZS UŁ SG Łódź223210-121826:1803
8Sokół Ostrów Mazowiecka21287-141694:1805
9MKS Ochota Warszawa21276-151661:1849
10PKK 99 Pabianice22275-171692:2066
11KK AZS UW Warszawa20277-131642:1716
12Akademia Koszykówki Legii Warszawa21265-161589:1881
13ZKS Stal Stalowa Wola21210-211427:1951
punktacja
  • za zwycięstwo - 2 pkt
  • za porażkę - 1 pkt

22. kolejka: 15-02-2020

gospodarzgośćwynikwyniki kwart
15-02-2020 Dziki Warszawa Tur Bielsk Podlaski110:7232:27, 27:24, 21:13, 30:8
15-02-2020 Ochota Warszawa Stal Stalowa Wola111:8631:16, 24:26, 32:17, 24:27
16-02-2020 Start II Lublin ŁKS AZS UŁ SG Łódź96:7725:15, 26:16, 20:25, 25:21
19-02-2020 AZS UJK Kielce AK Legii Warszawa92:8137:22, 19:21, 19:17, 17:21
26-02-2020 PKK 99 Pabianice HydroTruck II Radom 78:899:23, 16:29, 20:19, 33:18
15-02-2020 AZS UW Warszawa Żubry Białystok przłoezony
 przejdź do kolejki: 21

24. kolejka: 29-02-2020

gospodarzgośćwynikwyniki kwart
29-02-2020 AZS UJK Kielce Stal Stalowa Wola103:8231:18, 18:23, 27:23, 27:18
29-02-2020 HydroTruck II Radom Tur Bielsk Podlaski 79:9132:28, 17:19, 19:21, 11:23
29-02-2020 ŁKS AZS UŁ SG Łódź AZS UW Warszawa86:5825:15, 21:23, 22:11, 18:9
29-02-2020 Sokół Ostrów Mazowiecka AK Legii Warszawa94:9118:33, 29:16, 24:29, 23:13
01-03-2020 Dziki Warszawa Start II Lublin 85:10229:28, 23:24, 18:25, 15:25
11-03-2020 Ochota Warszawa Żubry Białystok 52:885:20, 22:13, 10:26, 15:29

tabela po 25. kolejce

miejscedrużynameczepunktywygrane/porażkimałe punkty
1Dziki Warszawa234421-22265:1695
2U!NB AZS UMCS Start II Lublin234219-42126:1662
3KKS Tur Basket Bielsk Podlaski234017-62087:1894
4HydroTruck Sky Tattoo II Radom224018-41931:1666
5Żubry Białystok223816-61947:1819
6AZS UJK Kielce233613-102034:2030
7ŁKS AZS UŁ SG Łódź233411-121912:1861
8Sokół Ostrów Mazowiecka23318-151878:1993
9MKS Ochota Warszawa23307-161808:2023
10KK AZS UW Warszawa22297-151786:1897
11Akademia Koszykówki Legii Warszawa22275-171680:1975
12PKK 99 Pabianice22275-171692:2066
13ZKS Stal Stalowa Wola23230-231579:2144
punktacja
  • za zwycięstwo - 2 pkt
  • za porażkę - 1 pkt
Copyrights 2015-2021 Strefa Koszykówki All rights reserved