Strefa Koszykówki
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2019/2020 > II liga M > grupa A > runda zasadnicza

Ligi polskie>sezon 2019/2020>II liga M>grupa A > runda zasadnicza

19. kolejka: 22-02-2020

gospodarzgośćwynikwyniki kwart
22-02-2020 Żak Koszalin SMS PZKosz Władysławowo106:7327:17, 30:16, 24:25, 25:15
22-02-2020 AZS UMK Toruń Decka Pelplin 79:9619:27, 15:17, 23:31, 22:21
22-02-2020 Politechnika Gdańska Basket II Poznań80:6316:20, 21:12, 20:18, 23:13
22-02-2020 MKK Gniezno Sokół Międzychód89:7810:22, 20:22, 24:19, 35:15
22-02-2020 Noteć Inowrocław Arka AMW II Gdynia 66:7020:19, 18:16, 12:20, 16:15
23-02-2020 Trefl II Sopot Astoria II Bydgoszcz84:7429:13, 14:16, 24:22, 17:23
 przejdź do kolejki: 18przejdź do kolejki: 20

tabela po 19. kolejce

miejscedrużynameczepunktywygrane/porażkimałe punkty
1Arka AMW II Gdynia193516-31607:1370
2Decka Pelplin193415-41574:1348
3KSK Noteć Inowrocław193314-51630:1311
4Politechnika Gdańska193213-61559:1443
5Sklep Polski MKK Gniezno193011-81605:1504
6Trefl II Sopot193011-81543:1494
7MKS Sokół Międzychód193011-81629:1519
8AZS UMK Toruń19289-101539:1600
9MKKS Żak Koszalin19278-111509:1557
10SMS PZKosz Władysławowo19234-151349:1604
11Biofarm Basket II Poznań19212-171302:1641
12Enea UTP Astoria II Bydgoszcz19190-191333:1788
punktacja
  • za zwycięstwo - 2 pkt
  • za porażkę - 1 pkt

18. kolejka: 15-02-2020

gospodarzgośćwynikwyniki kwart
08-01-2020 SMS PZKosz Władysławowo Politechnika Gdańska 54:816:26, 14:10, 21:18, 13:27
15-02-2020 Decka Pelplin Sokół Międzychód79:7516:21, 30:12, 21:18, 12:24
15-02-2020 Noteć Inowrocław Basket II Poznań74:5816:18, 21:13, 17:15, 20:12
19-02-2020 Astoria II Bydgoszcz Żak Koszalin 76:9814:24, 26:32, 28:11, 8:31
19-02-2020 AZS UMK Toruń Trefl II Sopot98:9319:25, 19:19, 17:18, 29:22, 14:9
19-02-2020 Arka AMW II Gdynia MKK Gniezno90:8620:21, 18:29, 27:19, 25:17
 przejdź do kolejki: 17

20. kolejka: 29-02-2020

gospodarzgośćwynikwyniki kwart
21-01-2020 SMS PZKosz Władysławowo Trefl II Sopot89:8225:12, 25:20, 25:23, 14:27
29-02-2020 Arka AMW II Gdynia Politechnika Gdańska87:8228:22, 15:23, 25:18, 19:19
29-02-2020 Basket II Poznań Żak Koszalin 69:8112:22, 19:18, 22:16, 16:25
29-02-2020 Astoria II Bydgoszcz AZS UMK Toruń 74:7518:17, 21:16, 20:20, 15:22
29-02-2020 MKK Gniezno Decka Pelplin 71:9110:27, 22:19, 22:26, 17:19
29-02-2020 Sokół Międzychód Noteć Inowrocław 73:9026:22, 19:24, 5:26, 23:18

tabela po 21. kolejce

miejscedrużynameczepunktywygrane/porażkimałe punkty
1Arka AMW II Gdynia213918-31797:1528
2Decka Pelplin213817-41788:1493
3KSK Noteć Inowrocław213716-51805:1454
4Politechnika Gdańska213514-71737:1602
5Sklep Polski MKK Gniezno213211-101746:1680
6MKS Sokół Międzychód213211-101774:1705
7Trefl II Sopot203111-91625:1583
8MKKS Żak Koszalin21309-121666:1729
9AZS UMK Toruń203010-101614:1674
10SMS PZKosz Władysławowo20255-151438:1686
11Biofarm Basket II Poznań20222-181371:1722
12Enea UTP Astoria II Bydgoszcz21210-211481:1986
punktacja
  • za zwycięstwo - 2 pkt
  • za porażkę - 1 pkt
Copyrights 2015-2021 Strefa Koszykówki All rights reserved