Strefa Koszykówki
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2019/2020 > I liga M > runda zasadnicza

Ligi polskie>sezon 2019/2020>I liga M > runda zasadnicza

25. kolejka: 22-02-2020

gospodarzgośćwynikwyniki kwart
22-02-2020 Basket Poznań Kotwica Kołobrzeg88:6626:17, 15:13, 27:17, 20:19
22-02-2020 Nysa Kłodzko Pogoń Prudnik 71:7422:20, 13:19, 23:17, 13:18
22-02-2020 Górnik Wałbrzych AZS Politechnika Opolska89:8328:13, 21:14, 17:30, 23:26
22-02-2020 ZB Pruszków Sokół Łańcut 80:8816:26, 20:26, 27:15, 17:21
22-02-2020 Czarni Słupsk GKS Tychy85:6422:7, 20:20, 21:17, 22:20
26-02-2020 WKK Wrocław Polonia 1912 Leszno 66:8715:29, 16:19, 18:15, 17:24
 przejdź do kolejki: 24przejdź do kolejki: 26

tabela po 25. kolejce

miejscedrużynameczepunktywygrane/porażkimałe punkty
1STK Czarni Słupsk233916-71936:1800
2WKK Wrocław223816-61918:1799
3Górnik Trans.eu Wałbrzych213716-51727:1609
4Rawlplug Sokół Łańcut223614-81917:1811
5KS Księżak Łowicz213312-91860:1858
6Elektrobud-Investment ZB Pruszków223210-121704:1773
7Pogoń Prudnik223210-121816:1830
8Timeout Polonia 1912 Leszno223210-121834:1846
9Miasto Szkła Krosno213110-111674:1654
10GKS Tychy22319-131808:1854
11Biofarm Basket Poznań21309-121674:1682
12Weegree AZS Politechnika Opolska22297-151859:1966
13Zetkama Doral Nysa Kłodzko21287-141630:1737
14Energa Kotwica Kołobrzeg22286-161766:1904
punktacja
  • za zwycięstwo - 2 pkt
  • za porażkę - 1 pkt

24. kolejka: 15-02-2020

gospodarzgośćwynikwyniki kwart
15-02-2020 Sokół Łańcut Czarni Słupsk 73:7918:10, 18:24, 17:21, 20:24
15-02-2020 AZS Politechnika Opolska Polonia 1912 Leszno 74:9215:21, 21:24, 18:27, 20:20
15-02-2020 Kotwica Kołobrzeg Nysa Kłodzko72:6717:13, 16:22, 20:16, 19:16
16-02-2020 Księżak Łowicz Basket Poznań 71:8519:27, 13:17, 21:15, 18:26
16-02-2020 Miasto Szkła Krosno Górnik Wałbrzych94:7818:12, 28:22, 20:10, 28:34
19-02-2020 WKK Wrocław ZB Pruszków 76:7916:17, 18:29, 24:10, 18:23
 przejdź do kolejki: 23

26. kolejka: 29-02-2020

gospodarzgośćwynikwyniki kwart
29-02-2020 Pogoń Prudnik Basket Poznań95:7824:17, 21:18, 30:28, 20:15
29-02-2020 Polonia 1912 Leszno Sokół Łańcut 70:8019:26, 15:24, 15:12, 21:18
29-02-2020 Miasto Szkła Krosno Nysa Kłodzko95:5829:22, 20:7, 23:13, 23:16
29-02-2020 Kotwica Kołobrzeg Księżak Łowicz105:8326:14, 23:28, 34:19, 22:22
29-02-2020 GKS Tychy ZB Pruszków96:7628:20, 22:18, 20:27, 26:11
01-03-2020 WKK Wrocław Górnik Wałbrzych 65:7816:17, 22:21, 9:22, 18:18

tabela po 27. kolejce

miejscedrużynameczepunktywygrane/porażkimałe punkty
1Górnik Trans.eu Wałbrzych234118-51886:1752
2STK Czarni Słupsk244016-82012:1882
3Rawlplug Sokół Łańcut243915-92075:1962
4WKK Wrocław233916-71983:1877
5KS Księżak Łowicz233613-102053:2055
6Elektrobud-Investment ZB Pruszków243511-131862:1945
7Miasto Szkła Krosno233512-111843:1777
8Pogoń Prudnik243511-132003:2018
9GKS Tychy243511-131993:2002
10Timeout Polonia 1912 Leszno243410-141976:2015
11Biofarm Basket Poznań23329-141817:1851
12Zetkama Doral Nysa Kłodzko23318-151788:1931
13Weegree AZS Politechnika Opolska23307-161958:2066
14Energa Kotwica Kołobrzeg23307-161871:1987
punktacja
  • za zwycięstwo - 2 pkt
  • za porażkę - 1 pkt
Copyrights 2015-2021 Strefa Koszykówki All rights reserved