Strefa Koszykówki
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2019/2020 > Basket Liga Kobiet > runda zasadnicza

Ligi polskie>sezon 2019/2020>Basket Liga Kobiet > runda zasadnicza

20. kolejka: 04-03-2020

gospodarzgośćwynikwyniki kwart
04-03-2020 Widzew Łódź Politechnika Gdańska67:5113:7, 22:17, 18:9, 14:18
04-03-2020 Pszczółka AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków73:6019:15, 21:18, 21:13, 12:14
04-03-2020 Arka Gdynia Ślęza Wrocław73:4218:13, 18:9, 22:11, 15:9
04-03-2020 PSI Gorzów Wlkp Energa Toruń86:6424:19, 18:21, 25:13, 19:11
04-03-2020 AZS Uniwersytet Gdański AZS Poznań78:5823:17, 17:14, 17:15, 21:12
04-03-2020 CCC Polkowice Artego Bydgoszcz 79:8523:25, 21:16, 13:23, 22:21
 przejdź do kolejki: 19przejdź do kolejki: 21

tabela po 20. kolejce

miejscedrużynameczepunktywygrane/porażkimałe punkty
1Arka Gdynia204020-01558:1182
2Artego Bydgoszcz203717-31586:1315
3PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp203515-51662:1373
4Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin203414-61494:1386
5CCC Polkowice203212-81534:1295
61KS Ślęza Wrocław203111-91386:1276
7Wisła Kraków20299-111299:1317
8DGT Politechnika Gdańska20277-131306:1580
9CosinusMED Widzew Łódź20266-141397:1511
10Enea AZS Poznań20244-161195:1538
11Energa Toruń20233-171247:1584
12AZS Uniwersytet Gdański20222-181266:1573
punktacja
  • za zwycięstwo - 2 pkt
  • za porażkę - 1 pkt

19. kolejka: 29-02-2020

gospodarzgośćwynikwyniki kwart
29-02-2020 Artego Bydgoszcz PSI Gorzów Wlkp84:8221:19, 23:25, 20:22, 20:16
29-02-2020 Ślęza Wrocław AZS Uniwersytet Gdański97:9227:23, 22:15, 13:27, 35:27
29-02-2020 Wisła Kraków Arka Gdynia 57:6716:17, 13:14, 13:14, 15:22
29-02-2020 Widzew Łódź Energa Toruń82:7116:21, 20:22, 20:10, 26:18
29-02-2020 Politechnika Gdańska Pszczółka AZS-UMCS Lublin 86:9230:20, 18:30, 22:19, 16:23
29-02-2020 AZS Poznań CCC Polkowice 52:8410:22, 16:21, 12:26, 14:15
 przejdź do kolejki: 18

21. kolejka: 07-03-2020

gospodarzgośćwynikwyniki kwart
07-03-2020 Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański 73:8123:22, 20:24, 15:15, 15:20
07-03-2020 Wisła Kraków Politechnika Gdańska66:5519:18, 17:9, 16:16, 14:12
07-03-2020 PSI Gorzów Wlkp Widzew Łódź82:7215:19, 22:15, 21:23, 24:15
07-03-2020 AZS Poznań Arka Gdynia 77:10710:29, 23:30, 17:27, 27:21
08-03-2020 Energa Toruń CCC Polkowice 74:8513:24, 16:15, 26:18, 19:28
08-03-2020
20:00
Ślęza Wrocław Pszczółka AZS-UMCS Lublin81:6821:19, 18:25, 24:12, 18:12

tabela po 21. kolejce

miejscedrużynameczepunktywygrane/porażkimałe punkty
1Arka Gdynia214221-01665:1259
2Artego Bydgoszcz213817-41659:1396
3PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp213716-51744:1445
4Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin213514-71562:1467
5CCC Polkowice213413-81619:1369
61KS Ślęza Wrocław213312-91467:1344
7Wisła Kraków213110-111365:1372
8DGT Politechnika Gdańska21287-141361:1646
9CosinusMED Widzew Łódź21276-151469:1593
10Enea AZS Poznań21254-171272:1645
11Energa Toruń21243-181321:1669
12AZS Uniwersytet Gdański21243-181347:1646
punktacja
  • za zwycięstwo - 2 pkt
  • za porażkę - 1 pkt
Copyrights 2015-2021 Strefa Koszykówki All rights reserved