Strefa Koszykówki
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2019/2020 > Basket Liga Kobiet > runda zasadnicza

Ligi polskie>sezon 2019/2020>Basket Liga Kobiet > runda zasadnicza

19. kolejka: 29-02-2020

gospodarzgośćwynikwyniki kwart
29-02-2020 Artego Bydgoszcz PSI Gorzów Wlkp84:8221:19, 23:25, 20:22, 20:16
29-02-2020 Ślęza Wrocław AZS Uniwersytet Gdański97:9227:23, 22:15, 13:27, 35:27
29-02-2020 Wisła Kraków Arka Gdynia 57:6716:17, 13:14, 13:14, 15:22
29-02-2020 Widzew Łódź Energa Toruń82:7116:21, 20:22, 20:10, 26:18
29-02-2020 Politechnika Gdańska Pszczółka AZS-UMCS Lublin 86:9230:20, 18:30, 22:19, 16:23
29-02-2020 AZS Poznań CCC Polkowice 52:8410:22, 16:21, 12:26, 14:15
 przejdź do kolejki: 18przejdź do kolejki: 20

tabela po 19. kolejce

miejscedrużynameczepunktywygrane/porażkimałe punkty
1Arka Gdynia193819-01485:1140
2Artego Bydgoszcz193516-31501:1236
3PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp193314-51576:1309
4Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin193213-61421:1326
5CCC Polkowice193112-71455:1210
61KS Ślęza Wrocław193011-81344:1203
7Wisła Kraków19289-101239:1244
8DGT Politechnika Gdańska19267-121255:1513
9CosinusMED Widzew Łódź19245-141330:1460
10Enea AZS Poznań19234-151137:1460
11Energa Toruń19223-161183:1498
12AZS Uniwersytet Gdański19201-181188:1515
punktacja
  • za zwycięstwo - 2 pkt
  • za porażkę - 1 pkt

18. kolejka: 22-02-2020

gospodarzgośćwynikwyniki kwart
22-02-2020 PSI Gorzów Wlkp AZS Poznań85:4212:14, 29:11, 24:11, 20:6
22-02-2020 AZS Uniwersytet Gdański Wisła Kraków71:6022:13, 10:15, 17:13, 22:19
22-02-2020 Widzew Łódź Pszczółka AZS-UMCS Lublin 81:8919:19, 23:25, 12:22, 27:23
22-02-2020 Energa Toruń Artego Bydgoszcz 76:9415:21, 21:26, 19:25, 21:22
22-02-2020 Arka Gdynia Politechnika Gdańska101:4825:16, 26:10, 22:9, 28:13
23-02-2020 CCC Polkowice Ślęza Wrocław84:7623:14, 19:18, 12:19, 30:25
 przejdź do kolejki: 17

20. kolejka: 04-03-2020

gospodarzgośćwynikwyniki kwart
04-03-2020 Widzew Łódź Politechnika Gdańska67:5113:7, 22:17, 18:9, 14:18
04-03-2020 Pszczółka AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków73:6019:15, 21:18, 21:13, 12:14
04-03-2020 Arka Gdynia Ślęza Wrocław73:4218:13, 18:9, 22:11, 15:9
04-03-2020 PSI Gorzów Wlkp Energa Toruń86:6424:19, 18:21, 25:13, 19:11
04-03-2020 AZS Uniwersytet Gdański AZS Poznań78:5823:17, 17:14, 17:15, 21:12
04-03-2020 CCC Polkowice Artego Bydgoszcz 79:8523:25, 21:16, 13:23, 22:21

tabela po 21. kolejce

miejscedrużynameczepunktywygrane/porażkimałe punkty
1Arka Gdynia214221-01665:1259
2Artego Bydgoszcz213817-41659:1396
3PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp213716-51744:1445
4Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin213514-71562:1467
5CCC Polkowice213413-81619:1369
61KS Ślęza Wrocław213312-91467:1344
7Wisła Kraków213110-111365:1372
8DGT Politechnika Gdańska21287-141361:1646
9CosinusMED Widzew Łódź21276-151469:1593
10Enea AZS Poznań21254-171272:1645
11Energa Toruń21243-181321:1669
12AZS Uniwersytet Gdański21243-181347:1646
punktacja
  • za zwycięstwo - 2 pkt
  • za porażkę - 1 pkt
Copyrights 2015-2021 Strefa Koszykówki All rights reserved