Strefa Koszykówki
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie

Ligi polskie>sezon 2021/2022>Energa Basket Liga > runda zasadnicza

3. kolejka: 18-09-2021

gospodarzgośćwynikwyniki kwart
16-09-2021
17:30
GTK Gliwice Legia Warszawa78:7519:22, 17:20, 22:20, 20:13
17-09-2021
17:30
Zastal Zielona Góra Czarni Słupsk 83:9122:18, 26:16, 13:31, 22:26
18-09-2021
17:30
Stal Ostrów Wlkp. Anwil Włocławek 66:7920:19, 14:18, 14:20, 18:22
18-09-2021
19:30
Spójnia Stargard Trefl Sopot 82:9420:30, 14:20, 26:19, 22:25
09-11-2021
15:30
Twarde Pierniki Toruń Arka Gdynia
19-09-2021
17:30
Start Lublin King Szczecin 73:9219:16, 12:30, 26:20, 16:26
19-09-2021
19:30
HydroTruck Radom MKS Dąbrowa Górnicza 75:7811:25, 22:19, 23:15, 19:19
20-09-2021
19:00
Śląsk Wrocław Astoria Bydgoszcz90:8117:22, 22:14, 24:20, 27:25
 przejdź do kolejki: 2przejdź do kolejki: 4

tabela po 3. kolejce

miejscedrużynameczepunktywygrane/porażkimałe punkty
1Anwil Włocławek363-0243:212
2Grupa Sierleccy Czarni Słupsk363-0240:225
3Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski352-1232:226
4Trefl Sopot352-1274:241
5Legia Warszawa352-1259:205
6MKS Dąbrowa Górnicza352-1244:217
7King Szczecin352-1276:260
8Enea Zastal BC Zielona Góra341-2246:251
9WKS Śląsk Wrocław341-2235:245
10Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz341-2251:247
11GTK Gliwice341-2213:261
12PGE Spójnia Stargard341-2232:246
13HydroTruck Radom341-2267:264
14Twarde Pierniki Toruń231-1159:194
15Polski Cukier Pszczółka Start Lublin330-3199:233
16Asseco Arka Gdynia220-2133:176
punktacja
  • za zwycięstwo - 2 pkt
  • za porażkę - 1 pkt

2. kolejka: 11-09-2021

gospodarzgośćwynikwyniki kwart
09-09-2021
17:30
Czarni Słupsk Start Lublin66:6214:18, 26:18, 7:11, 19:15
10-09-2021
17:30
King Szczecin HydroTruck Radom 103:11233:20, 21:30, 23:26, 26:36
11-09-2021
15:30
Arka Gdynia Astoria Bydgoszcz 74:9727:29, 12:25, 22:21, 13:22
11-09-2021
17:30
Anwil Włocławek Zastal Zielona Góra89:8222:26, 19:19, 24:16, 24:21
11-09-2021
19:30
Trefl Sopot GTK Gliwice91:6820:24, 24:15, 25:19, 22:10
12-09-2021
15:30
Legia Warszawa Twarde Pierniki Toruń105:6827:14, 28:26, 29:20, 21:8
12-09-2021
17:30
Stal Ostrów Wlkp. Śląsk Wrocław83:7423:20, 23:16, 22:14, 15:24
12-09-2021
19:30
Spójnia Stargard MKS Dąbrowa Górnicza75:7118:14, 18:21, 23:17, 16:19
 przejdź do kolejki: 1

4. kolejka: 25-09-2021

gospodarzgośćwynik
23-09-2021 King Szczecin Zastal Zielona Góra
24-09-2021 Twarde Pierniki Toruń GTK Gliwice
25-09-2021 Anwil Włocławek Astoria Bydgoszcz
25-09-2021 MKS Dąbrowa Górnicza Start Lublin
25-09-2021 Legia Warszawa Spójnia Stargard
26-09-2021 Śląsk Wrocław Arka Gdynia
26-09-2021 Czarni Słupsk Stal Ostrów Wlkp.
05-10-2021 Trefl Sopot HydroTruck Radom

tabela po 11. kolejce

miejscedrużynameczepunktywygrane/porażkimałe punkty
1Enea Zastal BC Zielona Góra583-2429:419
2MKS Dąbrowa Górnicza462-2323:308
3Anwil Włocławek363-0243:212
4Grupa Sierleccy Czarni Słupsk363-0240:225
5Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski352-1232:226
6WKS Śląsk Wrocław451-3303:315
7Trefl Sopot352-1274:241
8Legia Warszawa352-1259:205
9Twarde Pierniki Toruń352-1229:262
10King Szczecin352-1276:260
11HydroTruck Radom451-3356:356
12Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz341-2251:247
13GTK Gliwice341-2213:261
14PGE Spójnia Stargard341-2232:246
15Polski Cukier Pszczółka Start Lublin330-3199:233
16Asseco Arka Gdynia220-2133:176
punktacja
  • za zwycięstwo - 2 pkt
  • za porażkę - 1 pkt
Copyrights 2015-2021 Strefa Koszykówki All rights reserved