Strefa Koszykówki
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie

Ligi polskie>sezon 2020/2021>Energa Basket Liga > runda zasadnicza

6. kolejka: 30-09-2020

gospodarzgośćwynikwyniki kwart
29-09-2020
17:35
Legia Warszawa Spójnia Stargard77:7315:15, 12:15, 34:20, 16:23
30-09-2020
20:00
HydroTruck Radom Start Lublin
29-09-2020
19:00
Trefl Sopot Stal Ostrów Wlkp.82:6624:17, 21:16, 14:21, 23:12
29-09-2020
20:00
Śląsk Wrocław Polpharma Starogard Gdański107:7523:14, 31:14, 24:28, 29:19
29-09-2020
17:30
Arka Gdynia GTK Gliwice94:8423:18, 27:13, 18:25, 26:28
30-09-2020
17:35
King Szczecin Anwil Włocławek
30-09-2020
18:00
Stelmet Zielona Góra MKS Dąbrowa Górnicza
01-10-2020
17:35
Polski Cukier Toruń Astoria Bydgoszcz
 przejdź do kolejki: 5przejdź do kolejki: 7

tabela po 6. kolejce

miejscedrużynameczepunktywygrane/porażkimałe punkty
1Legia Warszawa6115-1514:443
2Stelmet Enea BC Zielona Góra5105-0436:357
3Trefl Sopot6104-2516:451
4WKS Śląsk Wrocław594-1414:366
5King Szczecin594-1374:367
6GTK Gliwice693-3502:519
7Arged BMSLAM Stal Ostrów Wielkopolski693-3446:476
8Pszczółka Start Lublin583-2378:369
9Asseco Arka Gdynia583-2388:385
10HydroTruck Radom572-3403:412
11PGE Spójnia Stargard671-5439:463
12Anwil Włocławek462-2336:320
13Enea Astoria Bydgoszcz561-4393:440
14Polpharma Starogard Gdański561-4381:448
15MKS Dąbrowa Górnicza440-4289:337
16Polski Cukier Toruń440-4289:345
punktacja
  • za zwycięstwo - 2 pkt
  • za porażkę - 1 pkt

5. kolejka: 26-09-2020

gospodarzgośćwynikwyniki kwart
24-09-2020
17:35
Astoria Bydgoszcz MKS Dąbrowa Górnicza90:7821:13, 18:22, 24:22, 27:21
24-09-2020
20:00
Trefl Sopot Polpharma Starogard Gdański110:7629:16, 25:17, 29:24, 27:19
25-09-2020
20:25
Spójnia Stargard King Szczecin 64:7220:19, 16:26, 15:16, 13:11
08-09-2020
18:00
Stelmet Zielona Góra Legia Warszawa98:8329:18, 22:16, 17:33, 30:16
27-09-2020
17:35
HydroTruck Radom Polski Cukier Toruń99:8023:12, 24:24, 26:18, 26:26
16-09-2020
18:00
Anwil Włocławek GTK Gliwice98:8231:21, 26:15, 19:17, 22:29
26-09-2020
17:35
Stal Ostrów Wlkp. Start Lublin79:7414:23, 19:16, 21:25, 25:10
24-09-2020
19:30
Śląsk Wrocław Arka Gdynia85:7424:10, 18:30, 20:20, 12:14, 11:0
 przejdź do kolejki: 4

7. kolejka: 03-10-2020

gospodarzgośćwynik
04-10-2020
15:30
Spójnia Stargard MKS Dąbrowa Górnicza
03-10-2020
17:35
Anwil Włocławek Legia Warszawa
04-10-2020
17:35
Trefl Sopot Start Lublin
07-10-2020
19:30
HydroTruck Radom Astoria Bydgoszcz
04-10-2020
20:00
GTK Gliwice Polpharma Starogard Gdański
04-10-2020
18:00
Stal Ostrów Wlkp. Śląsk Wrocław
05-10-2020
17:35
Arka Gdynia King Szczecin
07-10-2020
17:35
Polski Cukier Toruń Stelmet Zielona Góra

tabela po 13. kolejce

miejscedrużynameczepunktywygrane/porażkimałe punkty
1Legia Warszawa6115-1514:443
2Stelmet Enea BC Zielona Góra5105-0436:357
3Trefl Sopot6104-2516:451
4Pszczółka Start Lublin6104-2460:442
5WKS Śląsk Wrocław594-1414:366
6King Szczecin594-1374:367
7GTK Gliwice693-3502:519
8Arged BMSLAM Stal Ostrów Wielkopolski693-3446:476
9Asseco Arka Gdynia583-2388:385
10HydroTruck Radom572-3403:412
11PGE Spójnia Stargard671-5439:463
12Anwil Włocławek462-2336:320
13Enea Astoria Bydgoszcz561-4393:440
14Polpharma Starogard Gdański561-4381:448
15Polski Cukier Toruń550-5362:427
16MKS Dąbrowa Górnicza440-4289:337
punktacja
  • za zwycięstwo - 2 pkt
  • za porażkę - 1 pkt
Copyrights 2015-2020 Strefa Koszykówki All rights reserved