Strefa Koszykówki
Strona Główna > Wyniki > Europejskie puchary > sezon 2021/2022 > Liga Mistrzów > kwalifikacje > I runda

Europejskie puchary>sezon 2021/2022>Liga Mistrzów>kwalifikacje > I runda

grupa A

finał
gospodarzgośćwynik wyniki kwart
17-09-2021 U-BT Cluj Napoca (ROU) Fribourg Olympic (SUI)77:64 16:21, 22:20, 20:7, 19:161:0
półfinały
gospodarzgośćwynik wyniki kwart
15-09-2021 Fribourg Olympic (SUI) KK Split (CRO)76:67 27:21, 12:16, 18:15, 19:151:0
15-09-2021 BC Peristeri Ateny (GRE) U-BT Cluj Napoca (ROU) 74:84 13:20, 27:19, 19:22, 15:230:1
ćwierćfinały
gospodarzgośćwynik wyniki kwart
13-09-2021 AEK Larnaca (GRE) KK Split (CRO) 50:65 11:13, 12:15, 16:13, 11:240:1
13-09-2021 U-BT Cluj Napoca (ROU) Salon Vilpas (FIN)106:97 30:17, 18:31, 22:23, 36:261:0

grupa B

finał
gospodarzgośćwynik wyniki kwart
17-09-2021 Nutribullet Treviso (ITA) Smoki Mińsk (BLR)95:78 30:21, 25:19, 25:13, 15:251:0
półfinały
gospodarzgośćwynik wyniki kwart
15-09-2021 Smoki Mińsk (BLR) ZZ Leiden (NED)69:67 14:19, 20:12, 12:15, 23:211:0
15-09-2021 Bakken Bears Aarhus (DEN) Nutribullet Treviso (ITA) 90:92 24:19, 23:19, 12:29, 31:250:1
ćwierćfinały
gospodarzgośćwynik wyniki kwart
13-09-2021 Belfius Mons-Hainaut (BEL) ZZ Leiden (NED) 74:76 21:21, 18:17, 20:14, 15:240:1
13-09-2021 London Lions (ENG) Nutribullet Treviso (ITA) 62:89 12:23, 15:19, 19:22, 16:250:1

grupa C

finał
gospodarzgośćwynik wyniki kwart
17-09-2021 Juventus Utena (LTU) BC Kalev/Cramo Tallinn (EST) 81:86 21:15, 23:24, 13:16, 24:310:1
półfinały
gospodarzgośćwynik wyniki kwart
15-09-2021 Brose Bamberg (GER) Juventus Utena (LTU) 79:83 16:11, 27:23, 22:17, 14:320:1
15-09-2021 Mornar Bar (MNE) BC Kalev/Cramo Tallinn (EST) 89:104 17:19, 21:33, 25:33, 26:190:1
ćwierćfinały
gospodarzgośćwynik wyniki kwart
13-09-2021 Kapfenberg Bulls (AUT) Juventus Utena (LTU) 68:90 15:20, 19:25, 20:22, 14:230:1
13-09-2021 Sporting CP Lizbona (POR) BC Kalev/Cramo Tallinn (EST) 69:86 18:20, 9:22, 14:23, 28:210:1

grupa D

finał
gospodarzgośćwynik wyniki kwart
18-09-2021 Parma-Parimatch Perm (RUS) BC Prometej Kamieńskie (UKR) 65:67 13:20, 15:21, 24:8, 13:180:1
półfinały
gospodarzgośćwynik wyniki kwart
16-09-2021 BK Opava (CZE) BC Prometej Kamieńskie (UKR) 78:100 13:33, 29:24, 20:24, 16:190:1
16-09-2021 Le Mans Sarthe Basket (FRA) Parma-Parimatch Perm (RUS) 69:82 13:20, 23:18, 16:21, 17:230:1
ćwierćfinały
gospodarzgośćwynik wyniki kwart
14-09-2021 Lewski Sofia (BUL) BC Prometej Kamieńskie (UKR) 56:96 27:15, 3:33, 8:26, 18:220:1
14-09-2021 Parma-Parimatch Perm (RUS) Hapoel Eilat (ISR)79:76 22:12, 13:26, 19:17, 25:211:0
Copyrights 2015-2021 Strefa Koszykówki All rights reserved