Strefa Koszykówki
Strona Główna > Wyniki > Euroliga > 2020/2021 > mężczyźni > runda zasadnicza

Euroliga>2020/2021>mężczyźni > runda zasadnicza

5. kolejka: 22-10-2020

gospodarzgośćwynikwyniki kwart
22-10-2020 Zenit Sankt Petersburg (RUS) Ax Armani Mediolan (ITA) przełożony
22-10-2020 Żalgiris Kowno (LTU) Valencia Basket (ESP) 82:9427:22, 18:15, 12:30, 25:27
22-10-2020 Alba Berlin (GER) Baskonia Vitoria-Gasteiz (ESP) przełożony
22-10-2020 Panathinaikos Ateny (GRE) Fenerbahce Stambuł (TUR)82:6822:13, 15:17, 25:26, 20:12
22-10-2020 Crvena Zvezda Belgrad (SRB) CSKA Moskwa (RUS)86:8418:20, 17:23, 11:8, 27:22, 13:11
23-10-2020 Chimki Moskwa (RUS) Maccabi Tel Aviv (ISR) 87:8918:16, 15:20, 22:22, 26:23, 6:8
23-10-2020 Anadolu Efes Stambuł (TUR) LDLC Asvel Villeurbanne (FRA) przełożony
23-10-2020 Bayern Monachium (GER) Olympiakos Pireus (GRE)74:6822:18, 17:16, 22:19, 13:15
23-10-2020 FC Barcelona (ESP) Real Madryt (ESP)79:7218:14, 30:13, 16:25, 15:20
 przejdź do kolejki: 4przejdź do kolejki: 6

tabela po 5. kolejce

miejscedrużynameczepunktywygrane/porażkimałe punkty
1FC Bayern Monachium (GER)584-1403:374
2FC Barcelona (ESP)584-1393:367
3Żalgiris Kowno (LTU)584-1398:373
4Valencia Basket (ESP)463-1318:293
5Ax Armani Exchange Mediolan (ITA)463-1321:308
6Olympiakos Pireus (GRE)563-2384:370
7TD Systems Baskonia Vitoria-Gasteiz (ESP)342-1226:213
8Zenit Sankt Petersburg (RUS)242-0147:139
9Fenerbahce BEKO Stambuł (TUR)542-3373:369
10Panathinaikos OPAP Ateny (GRE)442-2320:319
11Maccabi Playtika Tel Aviv (ISR)542-3405:406
12Crvena Zvezda MTS Belgrad (SRB)442-2308:309
13CSKA Moskwa (RUS)542-3392:404
14Anadolu Efes Stambuł (TUR)421-3306:314
15Real Madryt (ESP)521-4376:411
16Alba Berlin (GER)421-3310:351
17Chimki Moskwa (RUS)500-5378:422
18LDLC Asvel Villeurbanne (FRA)200-2136:152
punktacja
  • za zwycięstwo - 2 pkt
  • za porażkę - 0 pkt

4. kolejka: 15-10-2020

gospodarzgośćwynikwyniki kwart
15-10-2020 Żalgiris Kowno (LTU) Anadolu Efes Stambuł (TUR)89:7325:16, 16:19, 25:20, 23:18
15-10-2020 LDLC Asvel Villeurbanne (FRA) Crvena Zvezda Belgrad (SRB) nie odbył się - koronawirus w LDLC
15-10-2020 FC Barcelona (ESP) Panathinaikos Ateny (GRE)97:8913:18, 23:17, 22:23, 17:17, 22:14
15-10-2020 Valencia Basket (ESP) Zenit Sankt Petersburg (RUS) nie odbył się - koronawirus w Zenicie
16-10-2020 CSKA Moskwa (RUS) Alba Berlin (GER) 88:9319:17, 32:30, 14:21, 23:25
16-10-2020 Fenerbahce Stambuł (TUR) Bayern Monachium (GER) 71:7528:9, 17:16, 13:23, 13:27
16-10-2020 Olympiakos Pireus (GRE) Maccabi Tel Aviv (ISR)85:8215:22, 29:18, 25:26, 16:16
16-10-2020 Ax Armani Mediolan (ITA) Real Madryt (ESP)78:7010:19, 21:23, 23:13, 24:15
16-10-2020 Baskonia Vitoria-Gasteiz (ESP) Chimki Moskwa (RUS)77:6015:18, 20:18, 19:11, 23:13
 przejdź do kolejki: 3

6. kolejka: 29-10-2020

gospodarzgośćwynik
29-10-2020 CSKA Moskwa (RUS) Valencia Basket (ESP)
29-10-2020 Zenit Sankt Petersburg (RUS) Panathinaikos Ateny (GRE)
29-10-2020 Maccabi Tel Aviv (ISR) Fenerbahce Stambuł (TUR)
29-10-2020 LDLC Asvel Villeurbanne (FRA) Żalgiris Kowno (LTU)
29-10-2020 Real Madryt (ESP) Bayern Monachium (GER)
30-10-2020 Chimki Moskwa (RUS) Crvena Zvezda Belgrad (SRB)
30-10-2020 Olympiakos Pireus (GRE) Anadolu Efes Stambuł (TUR)
30-10-2020 Ax Armani Mediolan (ITA) Alba Berlin (GER)
30-10-2020 Baskonia Vitoria-Gasteiz (ESP) FC Barcelona (ESP)
Copyrights 2015-2020 Strefa Koszykówki All rights reserved