Strefa Koszykówki
Strona Główna > Wyniki > Euroliga > 2019/2010 > mężczyźni > runda zasadnicza

Euroliga>2019/2010>mężczyźni > runda zasadnicza

28. kolejka: 05-03-2020 - 06-03-2020

gospodarzgośćwynikwyniki kwart
05-03-2020 Zenit Sankt Petersburg (RUS) Żalgiris Kowno (LTU)76:7512:27, 25:14, 10:12, 19:13, 10:9
05-03-2020 Panathinaikos Ateny (GRE) CSKA Moskwa (RUS) 66:9722:32, 16:16, 13:17, 15:32
05-03-2020 Valencia Basket (ESP) Armani Exchange Mediolan (ITA) 81:8312:19, 16:17, 20:12, 17:17, 16:18
05-03-2020 Real Madryt (ESP) Villeurbanne Lyon (FRA)87:7814:20, 25:18, 28:25, 20:15
06-03-2020 Chimki Moskwa (RUS) Fenerbahce Stambuł (TUR)82:6826:18, 15:22, 23:14, 18:14
06-03-2020 Anadolu Efes Stambuł (TUR) Olympiacos Pireus (GRE)91:7929:24, 22:17, 21:14, 19:24
06-03-2020 Crvena Zvezda Belgrad (SRB) Maccabi Tel Aviv (ISR)92:7627:20, 22:23, 30:15, 13:18
06-03-2020 Baskonia Vitoria-Gasteiz (ESP) Alba Berlin (GER)73:7215:15, 14:24, 19:20, 25:13
06-03-2020 FC Barcelona (ESP) Bayern Monachium (GER)83:8021:21, 21:20, 15:27, 26:12
 przejdź do kolejki: 27

tabela po 28. kolejce

miejscedrużynameczepunktywygrane/porażkimałe punkty
1Anadolu Efes Stambuł (TUR)285224-42443:2176
2Real Madryt (ESP)285022-62371:2165
3FC Barcelona (ESP)285022-62357:2193
4CSKA Moskwa (RUS)284719-92334:2155
5Maccabi Fox Tel Aviv (ISR)284719-92308:2166
6Panathinaikos OPAP Ateny (GRE)284214-142439:2432
7Chimki Moskwa (RUS)284113-152395:2393
8Fenerbahce Beko Stambuł (TUR)284113-152186:2218
9Żalgiris Kowno (LTU)284012-162257:2194
10Valencia Basket (ESP)284012-162284:2305
11Olympiacos Pireus (GRE)284012-162267:2310
12AX Armani Exchange Mediolan (ITA)284012-162187:2266
13KIROLBET Baskonia Vitoria-Gasteiz (ESP)284012-162059:2155
14Crvena Zvezda mts Belgrad (SRB)283911-172094:2149
15LDLC ASVEL Villeurbanne Lyon (FRA)283810-182082:2291
16Alba Berlin (GER)28379-192365:2481
17Zenit Sankt Petersburg (RUS)28368-202098:2261
18FC Bayern Monachium (GER)28368-202069:2285
punktacja
  • za zwycięstwo - 2 pkt
  • za porażkę - 1 pkt

27. kolejka: 03-03-2020 - 04-03-2020

gospodarzgośćwynikwyniki kwart
03-03-2020 CSKA Moskwa (RUS) Zenit Sankt Petersburg (RUS)86:7823:21, 23:22, 20:15, 20:20
03-03-2020 Żalgiris Kowno (LTU) Chimki Moskwa (RUS)96:8529:15, 21:19, 14:24, 32:27
03-03-2020 Olympiacos Pireus (GRE) Panathinaikos Ateny (GRE)81:7818:20, 27:19, 20:20, 16:19
03-03-2020 Armani Exchange Mediolan (ITA) Real Madryt (ESP) 73:7825:11, 20:24, 10:11, 18:32
03-03-2020 Villeurbanne Lyon (FRA) Valencia Basket (ESP)72:6520:17, 18:13, 18:22, 16:13
04-03-2020 Fenerbahce Stambuł (TUR) Crvena Zvezda Belgrad (SRB)66:6322:20, 19:17, 10:14, 15:12
04-03-2020 Alba Berlin (GER) FC Barcelona (ESP) 80:8418:27, 28:11, 16:28, 18:18
04-03-2020 Maccabi Tel Aviv (ISR) Anadolu Efes Stambuł (TUR)77:7521:11, 15:31, 21:17, 20:16
04-03-2020 Bayern Monachium (GER) Baskonia Vitoria-Gasteiz (ESP) 71:8025:21, 16:23, 13:16, 17:20
 przejdź do kolejki: 26
Copyrights 2015-2020 Strefa Koszykówki All rights reserved