Strefa Koszykówki
Strona Główna > Wyniki

Ligi polskie>sezon 2021/2022>Energa Basket Liga > runda zasadnicza

8. kolejka: 23-10-2021

gospodarzgośćwynikwyniki kwart
21-10-2021
17:30
Arka Gdynia Czarni Słupsk 59:8710:23, 12:22, 14:23, 23:19
21-10-2021
19:30
Twarde Pierniki Toruń Zastal Zielona Góra95:7720:17, 28:23, 21:23, 26:14
22-10-2021
17:30
Spójnia Stargard HydroTruck Radom80:7318:23, 19:18, 18:18, 25:14
23-10-2021
17:30
Śląsk Wrocław MKS Dąbrowa Górnicza102:6025:13, 26:14, 25:10, 26:23
23-10-2021
19:30
Stal Ostrów Wlkp. Legia Warszawa96:9233:22, 24:23, 24:21, 15:26
24-10-2021
15:30
GTK Gliwice Start Lublin 73:7614:15, 25:25, 19:19, 15:17
24-10-2021
17:30
Trefl Sopot Astoria Bydgoszcz 81:8619:17, 18:13, 20:24, 15:18, 9:14
24-10-2021
20:10
Anwil Włocławek King Szczecin 80:8915:18, 18:23, 19:21, 28:27
 przejdź do kolejki: 7przejdź do kolejki: 9

tabela po 8. kolejce

miejscedrużynameczepunktywygrane/porażkimałe punkty
1Grupa Sierleccy Czarni Słupsk8157-1666:604
2Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski8146-2690:654
3Anwil Włocławek8146-2638:591
4King Szczecin8135-3705:674
5Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz8124-4644:630
6Twarde Pierniki Toruń7125-2605:601
7Trefl Sopot8124-4679:657
8PGE Spójnia Stargard8124-4624:662
9WKS Śląsk Wrocław8113-5653:638
10GTK Gliwice8113-5647:661
11Legia Warszawa7114-3592:522
12HydroTruck Radom8113-5667:688
13Enea Zastal BC Zielona Góra7103-4599:604
14MKS Dąbrowa Górnicza8102-6635:715
15Polski Cukier Pszczółka Start Lublin8102-6589:627
16Asseco Arka Gdynia781-6472:577
punktacja
  • za zwycięstwo - 2 pkt
  • za porażkę - 1 pkt

7. kolejka: 16-10-2021

gospodarzgośćwynikwyniki kwart
14-10-2021
17:30
HydroTruck Radom GTK Gliwice 82:9418:22, 21:22, 17:21, 26:29
14-10-2021
19:30
King Szczecin Śląsk Wrocław99:8326:16, 22:13, 32:29, 19:25
15-10-2021
17:30
Anwil Włocławek Czarni Słupsk 75:8019:16, 17:26, 23:23, 16:15
15-10-2021
19:30
Start Lublin Twarde Pierniki Toruń 83:8527:13, 13:30, 20:25, 23:17
16-10-2021
15:30
Spójnia Stargard Arka Gdynia79:6424:24, 24:11, 19:14, 12:15
16-10-2021
17:30
Astoria Bydgoszcz MKS Dąbrowa Górnicza92:6222:21, 19:18, 31:13, 20:10
17-10-2021
17:30
Stal Ostrów Wlkp. Trefl Sopot86:7816:26, 22:20, 25:15, 23:17
22-12-2021 Zastal Zielona Góra Legia Warszawa
 przejdź do kolejki: 6

9. kolejka: 30-10-2021

gospodarzgośćwynik
28-10-2021
17:30
Zastal Zielona Góra GTK Gliwice
29-10-2021
17:30
Start Lublin Spójnia Stargard
29-10-2021
19:30
HydroTruck Radom Arka Gdynia
30-10-2021
15:30
Astoria Bydgoszcz Legia Warszawa
30-10-2021
17:30
Śląsk Wrocław Trefl Sopot
30-10-2021
19:30
Twarde Pierniki Toruń Stal Ostrów Wlkp.
31-10-2021
17:30
Anwil Włocławek MKS Dąbrowa Górnicza
31-10-2021
19:30
Czarni Słupsk King Szczecin

tabela po 11. kolejce

miejscedrużynameczepunktywygrane/porażkimałe punkty
1Grupa Sierleccy Czarni Słupsk8157-1666:604
2Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski8146-2690:654
3Twarde Pierniki Toruń8146-2675:669
4Anwil Włocławek8146-2638:591
5King Szczecin8135-3705:674
6WKS Śląsk Wrocław9123-6721:708
7Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz8124-4644:630
8Trefl Sopot8124-4679:657
9Enea Zastal BC Zielona Góra8124-4691:693
10PGE Spójnia Stargard8124-4624:662
11HydroTruck Radom9123-6756:780
12GTK Gliwice8113-5647:661
13Legia Warszawa7114-3592:522
14MKS Dąbrowa Górnicza8102-6635:715
15Polski Cukier Pszczółka Start Lublin8102-6589:627
16Asseco Arka Gdynia781-6472:577
punktacja
  • za zwycięstwo - 2 pkt
  • za porażkę - 1 pkt
Copyrights 2015-2021 Strefa Koszykówki All rights reserved