Strefa Koszykówki
Strona Główna > Aktualności > Zmiany kadrowe w drużynach I ligi mężczyzn

Zmiany kadrowe w drużynach I ligi mężczyzn

fot. Łukasz Żuchowski

W ostatni weekend września rozpoczną się zmagania na parkietach Suzuki 1 Liga Mężczyzn. W sezonie 2020/2021 w rozgrywkach weźmie udział 16 klubów, z których trzy debiutują na tym szczeblu rozgrywek. Pierwsze zespoły rozpoczęły treningi na początku sierpnia, ostatnie w połowie miesiąca. Nie obyło się bez problemów i przerwania w dwóch zespołach zajęć z powodu COVID-19, na szczęście sytuacja jest w nich już opanowana.

Poniżej prezentujemy imiona i nazwiska koszykarzy, o których zakontraktowaniu oficjalnie poinformowały kluby. Stan na 20 sierpnia 2020.



DECKA PEPLIN

Skład: Kacper Burczyk, Marcin Dutkiewicz, Paweł Dzierżak, Wojciech Dzierżak, Sebastian Kamiński, Nick Madray, Bartłomiej Pietras, Dawid Sączewski
Trener: Bartosz Sarzało

DZIKI WARSZAWA

Skład: Karol Dębski, Patryk Gospodarek, Grzegorz Grochowski, Krystian Koźluk, Marcin Marchoff, Patryk Nowerski, Piotr Pamuła, Jan Piliszczuk, Jakub Przelazły, Damian Tokarski, Michał Wojtyński, Mateusz Zozuń
Trener: Piotr Bakun

ZNICZ PRUSZKÓW

Skład: Maciej Czemerys, Kamil Czosnowski, Fryderyk Dalkowski, Filip Drewniak, Roman Janik, Michał Kierlewicz, Jakub Pawlak, Bartosz Proczek, Adrian Suliński, January Sobczak, Mateusz Szwed i Krystian Tyszka.
Trener: Andrzej Kierlewicz

KOTWICA KOŁOBRZEG

Skład: Szymon Daszke, Hubert Kruszczyński, Norbert Kulon, Michał Marek, Szymon Pawlak, Piotr Robak, Michał Sadło, Mateusz Stawiak, Filip Struski, Tymon Szymański, Hubert Wyszkowski, Aleksander Załucki
Trener: Nikołaj Tanasiejczuk

GKS TYCHY

Skład: Dawid Grochowski, Ignacy Jakacki, Piotr Karpacz, Mateusz Karwat, Patryk Kędel, Mikołaj Klimontowicz, Kacper Mąkowski, Filip Stryjewski, Paweł Śpica, Łukasz Polakowski, Radosław Trubacz, Marcin Woroniecki, Przemysław Wrona, Filip Wspaniały, Artur Ziaja
Trener: Tomasz Jagiełka

GÓRNIK WAŁBRZYCH

Skład: Maciej Bojanowski, Damian Cechniak, Damian Durski, Krzysztof Jakóbczyk, Marcin Jeziorowski, Karol Kamiński, Maciej Koperski, Maciej Krzymiński, Łukasz Makarczuk, Jan Malesa, Mateusz Podejko, Bartłomiej Ratajczak, Mateusz Stankiewicz, Marcin Wróbel, Kamil Zywert
Trener: Łukasz Grudniewski

KSIĘŻAK ŁOWICZ

Skład: Łukasz Bodych, Mateusz Fatz, Mikołaj Grod, Arkadiusz Kobus, Maciej Leszczyński, Mikołaj Stopierzyński
Trener: Michał Spychała

MIASTO SZKŁA KROSNO

Skład: Bartosz Ciechociński, Damian Ciesielski, Alan Czujkowski, Patryk Jankowski, Tomasz Krzywdziński, Mateusz Łączyński, Dariusz Oczkowicz, Mateusz Szczypiński, Michał Szwedo, Kacper Walciszewski, Piotr Wieloch, Maciej Żmudzki
Trener: Marcin Radomski

POGOŃ PRUDNIK

Skład: Patryk Garwol, Marcel Kapuściński, Karol Kutta, Tomasz Madziar, Maksymilian Motel, Grzegorz Mordzak, Adrian Mroczek-Truskowski, Tomasz Nowakowski, Wojciech Pisarczyk, Stanferd Sanny
Trener: Tomasz Michalak

SOKÓŁ ŁAŃCUT

Skład: Bartosz Czerwonka, Wojciech Fraś, Adrian Inglot, Michał Jankowski, Bartłomiej Karolak, Maciej Klima, Rafał Kulikowski, Kacper Majka, Filip Małgorzaciak, Maciej Noga, Patryk Pełka, Konrad Strzępek, Dawid Zaguła
Trener: Dariusz Kaszowski

CZARNI SŁUPSK

Skład: Szymon Długosz, Paweł Kopciński, Adrian Kordalski, Błażej Kulikowski, Miłosz Machała, Hubert Pabian, Damian Pieloch, Patryk Przyborowski, Maciej Rzechtalski, Dawid Słupiński, Przemysław Szczepanek, Piotr Śmigielski
Trener: Mantas Cesnauskis

WISŁA KRAKÓW

Skład: Paweł Bogdanowicz, Michał Chrabota, Mikołaj Czyż, Wojciech Gorgoń, Dominik Krakowiak, Maciej Maj, Wiktor Rajewicz, Radosław Skubiński, Artur Włodarczyk, Jakub Wojciechowski, Rafał Zgłobicki, Jakub Żaczek
Trener: Piotr Piecuch

POLITECHNIKA OPOLSKA

Skład: Mikołaj Barszcz, Adam Brenk, Bartosz Jankowski, Michał Jodłowski, Jan Juszczyński, Adam Kaczmarzyk, Andrzej Krajewski, Łukasz Lewiński, Patryk Piszczatowski, Tymoteusz Polek, Adam Skiba, Przemysław Szymański, Patryk Wilk
Trener: Rafał Knap

WKK WROCŁAW

Skład: Mateusz Bryniarski, Szymon Kiwilsza, Michał Jędrzejewski, Jakub Koelner, Fryderyk Matusiak, Piotr Niedźwiedzki, Jakub Patoka, Tomasz Prostak, Dominik Rutkowski, Michał Sitnik, Łukasz Uberna, Maksymilian Wilczek, Mikołaj Włodarczyk, Łukasz Woźniakiewicz, Mateusz Żebrok
Trener: Tomasz Niedbalski

WKS ŚLĄSK II WROCŁAW

Skład: Sebastian Bożenko, Kacper Gordon, Miłosz Góreńczyk, Szymon Janczak, Igor Kozłowski, Aleksander Leńczuk, Kacper Marchewka, Paweł Strzępek, Szymon Tomczak, Szymon Walski, Maksymilian Zagórski, Tomasz Żeleźniak
Trener: Jerzy Chudeusz

NYSA KŁODZKO

Skład: Jarosław Bartkowiak, Daniel Dawdo, Marcin Kowalski, Krzysztof Krajniewski, Maciej Krakowczyk, Michał Krawiec, Karol Nowakowski, Paweł Nowicki, Tomasz Ochońko, Maksymilian Rogalewski, Artur Szymański, Michał Weiss, Rafał Wojciechowski
Trener: Jarosław Krysiewicz

Zobacz również:
Terminarz I ligi mężczyzn w sezonie 2020/2021

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Koszykówki All rights reserved