Strefa Koszykówki
Strona Główna > Aktualności > Ostatnie sparingi pierwszoligowców

Ostatnie sparingi pierwszoligowców

fot. Łukasz Żuchowski

Na ostatniej prostej są już przygotowania klubów Suzuki 1 Ligi Mężczyzn do sezonu 2020/2021. W dniach 15 – 21 września większość rozegrała przynajmniej jedno spotkanie testowe. Największą dawkę meczów kontrolnych w ostatnich tygodniu mają za sobą KS Księżak Łowicz i Pogoń Prudnik, które trzykrotnie wychodziły na boisko. Sezon w Suzuki 1 Liga Mężczyzn startuje 26 września.

Wyniki meczów kontrolnych z udziałem klubów Suzuki 1 Liga Męzczyzn (15 września – 22 września).



Mecze podane są w kolejności alfabetycznej, określonej według gospodarza danego spotkania (dotyczy także turniejów). W przypadku rywalizacji klubów Suzuki 1LM z drużynami Energa Basket Ligi bądź 2LM dla ustalenia kolejności alfabetycznej znaczenie ma jedynie nazwa pierwszoligowego klubu.

Decka Pelplin – Energa Kotwica Kołobrzeg 85:92
(31:22, 12:26, 24:31, 18:13)

Składy zespołów:
Decka: Dzierżak P. 22, Madray 16, Chudy 8, Komenda 7, Sączewski 7, Dzierżak W. 6, Pietras 6, Dutkiewicz 5, Martin 4, Burczyk 4, Góralczyk 0, Kamrowski 0.
Kotwica: Sadło 19, Załucki 18, Pawlak 15, Robak 11, Kulon 9, Daszke 7, Struski 6, Marek 3, Wyszkowski 2, Kruszczyński 1, Stawiak 1, Szymański 0.


Dziki Warszawa – Elektrobud-Investment ZB Pruszków 89:75
(18:19, 24:21, 18:15, 29:20)

Składy zespołów:
Dziki: Gospodarek 20, Dębski 12, Wojtyński 11, Grochowski 9, Tokarski 9, Koźluk 8, Pamuła 7, Krefft 5, Nowerski 4, Kucharski 4.
Elektrobud: Janik 18, Tyszka 15, Pawlak 14, Kierlewicz 13, Suliński 7, Proczek 3, Sobczak 3, Czosnowski 2, Czemerys 0, Drewniak 0, Dalkowski 0.


Elektrobud-Investment ZB Pruszków – KS Księżak Łowicz 76:80
(23:15, 21:16, 18:22, 14:27)

Składy zespołów:
Elektrobud: Kierlewicz 21, Szwed 15, Janik 13, Suliński 11, Sobczak 10, Czosnowski 3, Tyszka 3, Proczek 0, Czemerys 0, Drewniak 0, Pawlak 0.
Księżak: Stopierzyński 24, Leszczyński 17, Kobus 16, Kucharek 7, Jakubiak 7, Bodych 4, Świderski 3, Grod 2, Kramarz 0.


Ogniwo Szczecin – Energa Kotwica Kołobrzeg 56:101


GKS Tychy – AZS AGH Kraków 67:84
(18:23, 27:26, 11:13, 11:22)


Górnik Trans.eu Wałbrzych – TS Wisła Kraków 82:79

Składy zespołów:
Górnik: Malesa 17, Kamiński 14, Wróbel 14, Ratajczak 9, Bojanowski 8, Jakóbczyk 7, Podejko 6, Koperski 5, Jeziorowski 2, Stankiewicz 0.
Wisła: W. Rajewicz 21, Chrabota 13, Zgłobicki 12, Żaczek 8, Gorgoń 7, Włodarczyk 5, Maj 5, Bogdanowicz 4, Kozyra 2, Czyż 2, Skubiński 0.


Polski Cukier Toruń – KS Księżak Łowicz 81:72


TBS Śląsk II Wrocław – Górnik Trans.eu Walbrzych 67:70
(11:16, 16:16, 13:21, 27:17)

Składy zespołów:
Śląsk II: Gordon 11, Zagórski 10, Żeleźniak 10, Leńczuk 10, Tomczak 9, Wójcik 8, Marchewka 7, Bożenko 2, Góreńczyk 0, Strzępek 0, Walski 0.
Górnik: Jakóbczyk 14, Bojanowski 12, Malesa 11, Ratajczak 11, Kamiński 7, Podejko 4, Wróbel 4, Koperski 3, Jeziorowski 2, Zywert 2.


KS Księżak Łowicz – Dziki Warszawa 92:90
(23:31, 20:16, 31:19, 18:24)

Składy zespołów:
Księżak: Stopierzyński 32, Grod 17, Leszczyński 17, Kucharek 10, Jakubiak 10, Kobus 7, Bodych 3, Kramarz 0, Świderski 0.
Dziki: Krefft 16, Wojtyński 16, Tokarski 16, Grochowski 14, Dębski 9, Gospodarek 9, Koźluk, Nowerski 4.


AZS Basket Nysa – Pogoń Prudnik 59:75
(12:24, 14:15, 20:12, 13:24)

Pogoń: Pisarczyk 21, Madziar 15, Mordzak 9, Kutta 7, Motel 7, Kapuściński 6, Nowakowski 4, Garwol 3, Mroczek-Truskowski 3, Kociuga 0, Gnilka 0, Sanny S. 0.


Pogoń Prudnik – Zetkama Doral Nysa Kłodzko 89:81
(25:21, 21:16, 22:18, 21:26)

Składy zespołów:
Pogoń: Pisarczyk 15, Mordzak 14, Mroczek-Truskowski 14, Nowakowski 14, Madziar 10, Sanny 8, Kutta 7, Kapuściński 3, Motel 3, Garwol 2.
Nysa: Krajniewski 17, Ochońko 15, Bartkowiak 12, Krawiec 10, Nowakowski 10, Wojciechowski 6, Krakowczyk 5, Rogalewski 3, Dawdo 2, Kowalski 1, Weiss 0, Nowicki 0.


Pogoń Prudnik – Weegree AZS Politechnika Opolska 85:89
(25:12, 16:30, 15:15, 29:32)

Składy zespołów:
Pogoń: Kutta 18, Mordzak 13, Sanny 13, Nowakowski 10, Pisarczyk 9, Madziar 9, Mroczek-Truskowski 8, Garwol 3, Motel 2, Kapuściński 0.
AZS: Wilk 23, Jankowski 20, Kaczmarzyk 18, Szymański 9, Krajewski 8, Jodłowski 6, Piszczatowski 5, Lewiński 0, Brenk 0.


Rawlplug Sokół Łańcut – Miasto Szkła Krosno 73:67
(29:23, 10:14, 18:16, 16:14)

Składy zespołów:
Sokół: Fraś 22, Małgorzaciak 15, Karolak 13, Zaguła 8, Czerwonka 7, Pełka 5, Inglot 2, Kulikowski 1.
Miasto Szkła: Szczypinski 12, Żmudzki 12, Wieloch 11, Ciechociński 11, Oczkowicz 8, Szwedo 8, Jankowski 2, Czujkowski 2, Ciesielski 1.


Polski Cukier Toruń – STK Czarni Słupsk 87:82

Czarni: Śmigielski 21, Kulikowski 17, Pieloch 14, Słupiński 13, Kordalski 8, Pabian 5, Długosz 2, Wątroba 2.


TBS Śląsk II Wrocław – TS Wisła Kraków 83:75
(9:12, 22:28, 31:22, 21:13)

Składy zespołów:
Śląsk II: Bożenko 16, Leńczuk 13, Wójcik 12, Tomczak 11, Żeleźniak 11, Góreńczyk 8, Marchewka 8, Walski 2, Zagórski 2, Kozłowski 0, Strzępek 0.
Wisła: Zgłobicki 17, Bogdanowicz 14, Chrabota 11, Maj 9, Czyż 8, Krakowiak 4, Skubiński 4, Rajewicz 3, Włodarczyk 3, Żaczek 2, Kozyra 0, Gorgoń 0, Wojciechowski 0


Weegree AZS Politechnika Opolska – BS Polonia Bytom 94:76
(16:20, 29:17, 23:26, 26:13)

AZS Politechnika Opolska: Skiba 21, Jodłowski 20, Kaczmarzyk 17, Wilk 13, Jankowski 8, Szymański 7, Piszczatowski 3, Lewinski 3, Krajewski 2


BS Polonia Bytom – Zetkama Doral Nysa Kłodzko 87:82
(31:22, 13:23, 16:14, 27:23)

Nysa: Ochońko 13, Nowakowski 13, Weiss 10, Nowicki 9, Krawiec 8, Bartkowiak 8, Wojciechowski 8, Krakowczyk 5, Kowalski 3, Krajniewski 3, Dawdo 2, Rogalewski 0, Szymański 0.

źródło: pzkosz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2020-09-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Koszykówki All rights reserved