Strona Główna > Aktualności > I liga M: Zerwany kosz przerwał mecz w Opolu, w niedzielę powtórka

I liga M: Zerwany kosz przerwał mecz w Opolu, w niedzielę powtórka

Do nietypowej sytuacji doszło w trzecim meczu play off Weegree AZS Politechniki Opolskiej z Górnikiem Wałbrzych. Doszło bowiem do awarii konstrukcji kosza i spotkanie zostanie powtórzone w niedzielę o godz. 11.

Na blisko trzy i pół minuty przed końcem drugiej kwarty Bartłomiej Ratajczak potężnym wsadem zdobył punkty dla gości przez co… odpadła metalowa część, która spowodowała, że podwieszany kosz wypadł z szyn. Na tablicy było wówczas 33:30 dla Górnika. Próba naprawy trwała ponad godzinę, ale nie zakończyła się powodzeniem.

Ostatecznie mecz przełożono na kolejny dzień. Zmieni się także obiekt bo z hali przy ul. Prószkowskiej koszykarze przeniosą się do Stegu Arena.

źródło: nto.pl