Strona Główna > Aktualności > Kolejny dobry mecz Michalaka i kolejna porażka, tym razem z Bayernem

Kolejny dobry mecz Michalaka i kolejna porażka, tym razem z Bayernem

Michał Michalak był ponownie strzelcem Syntainics Mitteldeutscher BC w meczu ligi niemieckiej. Tym razem jego drużyna przegrała 84:96 z Bayernem Monachium. Drużyna Michalaka jest jedną z pięciu bez zwycięstwa w Bundeslidze. 27-latek ze średnią 19.8 punktu jest wiceliderem klasyfikacji najlepszych strzelców.

W przeciwieństwie do poprzednich przegranych meczów tym razem w drużynie Michała Michalaka nie powinni mieć do siebie pretensji, bo rywal to europejska czołówka. Zespół Polaka prowadził po pierwszej połowie 52:45, a po trzech kwartach miał tylko jeden punkt mniej. W czwartej kwarcie wyraźnie lepsi jednak okazali się monachijczycy. Michalak zdobył 23 punkty (3/6 za 2, 5/10 za 3, 2/2 za 1), miał 7 zbiórek oraz 4 asysty.

Drużyna Michalaka jest jedną z pięciu bez zwycięstwa w Bundeslidze. 27-latek ze średnią 19.8 punktu jest wiceliderem klasyfikacji najlepszych strzelców.