Strefa Koszykówki
Strona Główna > Aktualności > Kolejne mecze kontrolne klubów pierwszoligowych

Kolejne mecze kontrolne klubów pierwszoligowych

fot. Łukasz Żuchowski

Coraz bliżej początku sezonu w Suzuki 1 Liga Mężczyzn. Na 24 dni przed startem rozgrywek niemal wszystkie kluby mają już za sobą pierwsze sparingi. Jedyny wyjątek stanowi Energa Kotwica Kołobrzeg, która przygotowania rozpoczęła bardzo wcześnie, ale z powodu COVID-19 musiała przerwać przygotowania po 12 dniach.

Wyniki meczów kontrolnych z udziałem klubów Suzuki 1 Liga Męzczyzn (26 sierpnia – 2 września):



KSK Noteć Inowrocław – Decka Pelplin 55:77

Punkty dla Decka: Madray 19, Dutkiewicz 15, Saczewski 11, P. Dzierżak 10, Burczyk 8, Kamiński 6, Pietras 4, W. Dzierżak 4


Dziki Warszawa – Tur Bielsk Podlaski 91:62

Punkty dla Dzików: Pamuła 18, Dębski 17, Koźluk 13, Tokarski 10, Wojtyński 8, Zozuń 8, Gospodarek 7, Piliszczuk 6, Grochowski 4


Rawlplug Sokół Łańcut – Elektrobud-Investment ZB Pruszków 78:64
(14:19, 28:15, 29:19, 7:11)

Punkty dla Rawlplug Sokoła: Fraś 16, Jankowski 13, Zaguła 9, Klima 8, Pełka 7, Czerwonka 7, Małgorzaciak 6, Majka 6, Karolak 4, Kulikowski 2, Inglot 0.
Punkty dla Elektrobud-Investment ZB: Kierlewicz 13, Szwed 11, Tyszka 11, Janik 10, Drewniak 5, Czosnowski 5, Proczek 4, Suliński 3, Czemerys 2, Dalkowski 0, Sobczak 0.


Rawlplug Sokół Łańcut – Elektrobud-Investment ZB Pruszków 98:76
(26:31, 17:19, 30:13, 25:13)

Punkty dla Rawlplug Sokoła: Jankowski 23, Pełka 13, Klima 11, Małgorzaciak 11, Karolak 10, Fraś 10, Czerwonka 7, Zaguła 7, Majka 6, Inglot 0.
Punkty dla Elektrobud-Investment ZB: Kierlewicz 16, Czosnowski 13, Szwed 12, Tyszka 10, Sobczak 7, Suliński 6, Janik 6, Czemerys 4, Drewniak 3, Proczek 0, Dalkowski 0.


Miasto Szkła Krosno – GKS Tychy 80:83
(17:23,17:20, 25:18, 21:22)

Punkty dla Miasta Szkła: Czujkowski 20, Wieloch 16, Krzywdziński 13, Ciechociński 10, Szczypiński 10, Żmudzki 6, Ciesielski 5.
Punkty dla GKS: Śpica 16, Trubacz 16, Stryjewski 12, Kędel 10, Wrona 9, Mąkowski 6, Woroniecki 4, Grochowski 3, Karpacz 2


TS Wisła Kraków – GKS Tychy 62:71


BK Armex Decin – Górnik Trans.eu Wałbrzych 81:100

Punkty dla Górnika Trans.eu: Kamiński 15, Jakóbczyk 14, Podejko 11, Wróbel 10, Zywert 7, Malesa 6, Koperski 5, Cechniak 5, Ratajczak 5, Durski 3, Stankiewicz 0.


Basketball Kolin – Górnik Trans.eu Wałbrzych 85:79

Punkty dla Górnika Trans.eu: Jakóbczyk 31, Malesa 14, Kamiński 11, Wróbel 10, Ratajczak 9, Zywert 4, Stankiewicz 0.


Górnik Trans.eu Wałbrzych – BC Swiss Krono Żary 125:61

Punkty dla Górnika Trans.eu: Durski 21, Ratajczak 21, Koperski 18, Kamiński 14, Podejko 13, Malesa 12, Jakóbczyk 12, Zywert 8, Jeziorowski 6, Wróbel 0.


KS Księżak Łowicz – STK Czarni Słupsk 79:93
(19:14, 26:28, 20:20, 14:31)

Punkty dla KS Księżak: Bodych 14, Grod 13, Leszczyński 12, Kobus 12, Świderski 7, Jakubiak 7, Fatz 6, Kramarz 4, Włuczyński 3, Kucharski 1,
Punkty dla STK Czarnych: Pieloch 22, Przyborowski 15, Słupiński 12, Śmigielski 12, Pabian 11, Kordalski 8, Kulikowski 8, Długosz 3, Kopciński 2.


KS Księżak Łowicz – STK Czarni Słupsk 92:66
(19:30, 20:24, 16:16, 11:22)

Punkty dla KS Księżak: Fatz 19, Jakubiak 14, Leszczyński 10, Grod 7, Włuczyński 6, Kobus 5, Bodych 4, Kramarz 1, Kucharski 0, Świderski 0.
Punkty dla STK Czarnych: Pabian 21, Śmigielski 17, 11 Kulikowski, 11 Przyborowski, 10 Kopciński, 10 Słupiński, 8 Pieloch, 4 Kordalski.


AZS AGH Kraków – Weegree AZS Politechnika Opolska 83:66
(25:28, 30:17, 16:15, 12:6).

Punkty dla Weegree: Brenk 17, Kaczmarzyk 14, Lewiński 13, Krajewski 9, Skiba 6, Jodłowski 4, Szymański 3, Mikołaj Barszcz 0, Dominik Brandt 0.


Weegree AZS Politechnika Opolska – Pogoń Prudnik 72:81
(26:17, 15:30, 14:15, 17:19)

Punkty dla Weegree: Lewiński 15, Brenk 14, Wilk 9, Szymański 8, Krajewski 8, Skiba 7, Górski 4, Polek 3, Barszcz 2, Jodłowski 0, Brandt 0, Juszczyński 0.
Najwięcej dla Pogoni: Mroczek-Truskowski 17.


Weegree AZS Politechnika Opolska – DAAS BH Bielsko-Biała 115:85
(39:8, 28:21, 30:26, 18:30)

Punkty dla Weegree: Kaczmarzyk 28, Szymański 19, Wilk 15, Krajewski 14, Brenk 14, Skiba 12, Lewiński 10, Dominik Brandt 3.


Röben Gimbasket Wrocław – Gimbasket Zetkama Doral Nysa Kłodzko 56:69

Punkty dla Zetkama Doral Nysa Nowicki 12, Nowakowski 11, Dawdo 10, Bartkowiak 7, Ochońko 5, Kowalski 5, Krakowczyk 4, Wojciechowski 4, Krawiec 3, Weiss 2, Krajniewski 2, Rogalewski 2, Szymański 2.


Zetkama Doral Nysa Kłodzko – Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 85:69

Punkty dla Zetkama Doral: Ochońko 14, Krajniewski 13, Nowakowski 10, Kowalski 9, Wojciechowski 9, Nowicki 7, Szymański 6, Krawiec 5, Krakowczyk 4, Bartkowiak 4, Dawdo 4.

źródło: pzkosz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2020-09-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Koszykówki All rights reserved