Strona Główna > Aktualności > EBL: Anwil dobrze zaczął, a skończył… jak zawsze, dwa punkty dla Startu

EBL: Anwil dobrze zaczął, a skończył… jak zawsze, dwa punkty dla Startu

Koszykarze Anwilu doskonale rozpoczęli mecz ze Startem Lublin i po pierwszej kwarcie prowadzili już 27:14. Potem jednak lublinianie zaczęli dochodzić do głosu i odrabiać straty. Na przerwę włocławianie schodzili już tylko z pięcioma punktami przewagi, a w trzeciej kwarcie Start zdemolował gospodarzy wychodząc na ośmiopunktowe prowadzenie. W czwartej kwarcie lublinianie dobili rywala, Anwil przegrał już po raz dziesiąty w tym sezonie i z taką grą może mieć problemy z zakwalifikowaniem się do play-off.

Wkrótce więcej informacji.

Anwil Włocławek – Pszczółka Start Lublin 78:94
(27:14, 18:26, 13:26, 20:28)

Anwil: Pluta (8), Almeida (16), Lichodiej (16), Jones (6), Moore (5) oraz Clarke (6), Sulima (5), Zamojski (2) i Radić (14)
Start: Dziemba (3), Łączyński (17), Borowski (8), Szymański (6), Laksa (22) oraz Franke (25), Jeszke (3), Pelczar (3), Obarek i Sharma (7)