Strona Główna > Aktualności > Druga porażka zespołu Zyskowskiego w lidze hiszpańskiej

Druga porażka zespołu Zyskowskiego w lidze hiszpańskiej

Drugi mecz i druga porażka zespołu Jarosława Zyskowskiego w nowym sezonie ligi hiszpańskiej. RETAbet Bilbao Basket po przegranej inauguracji na Gran Canarii tym razem po raz pierwszy wystąpił u siebie. Nie było to udane przywitanie z własną halą, bo gospodarze ulegli 70:81 Iberostarowi Teneryfa.

Jarosław Zyskowski spędził na boisku niespełna 22 minuty, zdobył 13 punktów (4/4 za 2, 1/3 za 3, 2/2 za 1). Najlepszym strzelcem jego ekipy był Jaylon Brown – 19 punktów. Dla Iberostaru Teneryfa to drugie zwycięstwo w drugim ligowym występie w tym sezonie.

Zespół z Bilbao już po pierwszej połowie spotkania miał 13 punktów straty do rywali. Druga połowa była już o wiele bardziej wyrównana, ale Iberostar pilnował przewagi i nie dał się dogonić gospodarzom. W czwartek i piątek swoje mecze drugiej kolejki rozegrają dwaj inni Polacy. Unicaja Malaga Adama Waczyńskiego podejmie FC Barcelona Lassa, a Herbalife Gran Canaria Aleksandra Balcerowskiego zmierzy się na wyjeździe z San Pablo Burgos.